Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 64

  • 34 618
  • 737
# 375
Неслишах пусна снимчица от дома на Мердо.
Мангал шоу от Рамазан Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 376
Чу-дес-но! 🥰 За сега петъкът е супер! ✌🏻
Неслишах пусна снимчица от дома на Мердо.
Мангал шоу от Рамазан Stuck Out Tongue Winking Eye


Виж целия пост
# 377
Честита да си Marbellaa! Здрава и много щастлива! 🍀


Така са изрязали снимката, че да не се вижда пръстенът. 😃
Виж целия пост
# 378
Marbella,честита да си!Нека всеки ден е празник!
Голямо вълнение навсякъде за довечера.
Пожелавам ни да се насладим максимално на предстоящия епизод.Заслужаваме след месец и половина триошене на нерви .
Виж целия пост
# 379
И Мерт бързичко хареса снимките. 😀🤍🧿
Marbella, честит рожден ден и от мен.🌹
Виж целия пост
# 380
Честита да си, Marbellaa! 🥳🌷🎂🍷
Честит празник на всички, че днес е деня на будителите! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬
Бел, подкрепям те 🤗...Петъка наистина върви страхотно засега 🙃.
Виж целия пост
# 381
Страхотен ден! ❤🔥
Виж целия пост
# 382
Дано не се сгромолясаме отвисоко, момичета Grinning Аз ще си приготвя все пак в запас едни плюнки Stuck Out Tongue Winking Eye



Сейрош тук говори с Феро Heart Eyes

Виж целия пост
# 383
Marbella, честит рожден ден! 🌺 Бъди здрава и щастлива!🌹

Виж целия пост
# 384
Marbellaa, честит рожден ден Flowers Rose

Много коментари, свършиха ми лайковете Joy

Емрулах ме плаши така, но като гледам колко акаунти са се наредили на първа линия, дето не гледаха изобщо първите серии, дано е за добро.

Неслишах и Мерт станали доста близки 🧿🧿🧿🧄🧄🧄
Виж целия пост
# 385
Привет.
Тези  гръмки  слова от Ембрулах леко плашат,пък и често ме  е подвеждал.
Мисля,че този път ще се постараят и феновете ще получат желаното.
Честит рожден ден, Марбела.
Виж целия пост
# 386
Марбелла,честит рожден ден
Здрава,вдъхновена и благословена да посрещаш всички твои празници:blue_heart:Flowers Hibiscus

От другия сериал,който следя ще Ви поздравя с една готина мацка,нищо,че е най-голямото зло на света
За петъчно-вечерно настроение си я пускам и хич не ми пука
Виж целия пост
# 387
Дано не се сгромолясаме отвисоко, момичета Grinning Аз ще си приготвя все пак в запас едни плюнки Stuck Out Tongue Winking Eye



Сейрош тук говори с Феро Heart Eyes


Еванджелин,и аз съм подготвена с дъждобрана.При една целувка свалям единия ръкав, при втора другия,при махане на пръстена хвърГам всичко.
Виж целия пост
# 388
Marbella честит рожден ден Здраве и щастие желая
Мерт

https://x.com/NourAhm82958602/status/1852337212567810494
Виж целия пост
# 389
Охх беее, колко трябва да си тъп, за да си мислиш, че реално 150 човека ти четат групостите нонстоп JoyJoyJoy

Сладури Heart Eyes



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия