Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 64

  • 34 618
  • 737
# 390
❤️‍🔥
Виж целия пост
# 391
Е, то беше очевидно, че е някакъв бъг, всички нерегистрирани. Хората цяла нощ се мъчиха да оправят сайта, добре че няма изгубени коментари.
Виж целия пост
# 392
Многоооо! 😂😂😂
Афито е розата на Мерт Рамазан Демир! 🌹
Виж целия пост
# 393
Марбела, честита да си! 🌹

Хубавото Афи на разкошния Рамо.
Заслужава си пълен релакс момичето, особено след всички изпитания, на които я подложиха сценаристите.

Виж целия пост
# 394
Лютфие и тя промотира, както винаги Simple Smile

Виж целия пост
# 395
Да сложа и сторитата на Берил и Ерсин 😏❤️
Виж целия пост
# 396
Едната песен щяла да е тази! ✌🏻

Виж целия пост
# 397
Ауууу

Виж целия пост
# 398

Вай, вай вай. Пу, пу, пу. Вадете бонджуците и чесъните!
Виж целия пост
# 399
Този път ми харесва Стар как рекламират 🤩
Виж целия пост
# 400
Да няма разочаровани накрая обаче.
Вече не съм така доверчива , знаят че публиката иска точно това, но те искат друго.
Виж целия пост
# 401
Виж целия пост
# 402
Marbella,честит рожден ден, много здраве и щастие ти пожелавам.
Емре Алту междудругото пусна нова песен снощи,Джем Адриан и той пусна песен снощи. Емро писа за песен. Новата песен на Емре е толкова настръхваща,


Виж целия пост
# 403
Добър вечер,момичета !  Heart
Честит ни Чапкънов и СейФер Ден  Heart
Господина с трейлърите много ни обнадежди и аз му вярвам ,че този път наистина нещата вече ще се оправят между СейФер   Heart  Flowers Four Leaf Clover    Heart  Flowers Four Leaf Clover    Heart  Flowers Four Leaf Clover  Дано в края на вечертта наистина да има фоерверки от щастие ,а не потоци от сълзи  Hands Pray   Hands Pray   Hands Pray
Честит Рожден Ден , Marbella.  Flowers Rose    Flowers Rose    Flowers Rose Желая ти много здраве ,шастие и късмет  Flowers Four Leaf Clover   Flowers Four Leaf Clover   Flowers Four Leaf Clover



Виж целия пост
# 404
Хайде дружки, не остана много до новият епизод. Чакам с нетърпение Kissing Heart. Дано не ни разочароват и наистина да е страхотен епизод. Иначе и си имам едно наум за Емрулах и неговите лъжи, но се надявам след толкова промотиране да си заслужава гледането. Имаме нужда от повече от СейФер.....Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия