Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 64

  • 34 618
  • 737
# 405
Виж целия пост
# 406
Емрулах пише, че е време да се възстанови всичко. Какво ли означава? Кома? (хайди бе, това са видения на някои фенове с развинтено въображение (като мен))
Виж целия пост
# 407
Приятно гледане, момичета.Аз съм се позиционирала като за премиера с консумация.Мъжо беше убеден,че днес трябва да се види с приятелите си.Чаавето получи мечтаното разрешение за дискотека,10 мин.благославя сериала. Изнесоха се в пакет.Да му мислят,ако ми развалят кефа.
Виж целия пост
# 408
Линк за Сабина

https://www.ivi.tv/livestream/11521?utm_source=vk&utm_medium=sab … &utm_content=post
Виж целия пост
# 409
Благодаря за линка, Еве!

Честит Рожден ден, Marbella! 🍀

Емрулах бей много ни надъхва. Да видим.
Приятно гледане и от мен!
Виж целия пост
# 410
И аз благодаря за линка Heart Еве
Сикорски,така ме разсмя,задавих се чак...И аз съм позиционирала моя мъж в хола с вода,бира,фъстъци,шоколад и гризки и е заплашен да не идва Joy От 19.50 нататък съм в забранена зона.
Виж целия пост
# 411
Емрулах пита дали сме готови. Готови ли сте?
Приятно гледане ви пожелавам,мацки
Виж целия пост
# 412
И аз съм се настанила с един пакет семки
Мъжо вика,ако се видиш как настървено го ядеш тоя слънчоглед.....
А а з си изкарвам всичкия стрес на него
Кучо в краката спи,Рибарче на екрана,дружките на мониторите....какво му трябва на човек..

п.с-бъзика се според мен Емруллах...Да видим
Виж целия пост
# 413
Момичета приятно гледане и дано на финала има сълзи от щастие ❤️🧿🥳🥳
Еве ❤️ за линка за Сабина в Иви
Виж целия пост
# 414
Слагам и допълнителния линк за гледане в оригинал, в случай че yotube не работи

https://www.canlitv.me/startvcanli-yayin
Виж целия пост
# 415
Добър вечер,  момичета и приятно гледане:heart:
Очаквам серията с огромно нетърпение и повече моменти със СейФер.
Дано да заспим щастливи, а не поляти с вряла вода.
Еве, Heart Благодаря за линка на Сабина!
Виж целия пост
# 416
Еве,благодаря за линка:hibiscus:
Виж целия пост
# 417
Марбела, Честит рожден ден!:hibiscus:
Бъди здрава, щастлива и следвай мечтите си!
Весел празник и наздраве!
Виж целия пост
# 418
И аз разкарах моите от вкъщи. Баща и щерка са на бар и дори да се приберат по- рано, инструкциите за неприкосновеност на личното ми пространство са дадени! Така не съм се готвила за серия никога. Само да не оправдаят очакванията ми... Хем съм на тръни, хем се вълнувам, че ще се случи дългоочакваният обрат.
За малко да забравя да благодаря за линка! Еве, знаеш си! Heart
Виж целия пост
# 419
Марбелка ЧРД бъди жива и здрава,щастлива и много обичана.Весел празник!Приятно гледане момичетаааа много се вълнувам.Хайде бакалъм.❤️💋🥰🔥🧿
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия