За любителите на корейски и китайски сериали - Тема 13

  • 23 518
  • 755
# 105
Ей ги тези суичъри, аз бях търсила, защото по лекарско предписание не мога да показвам изобщо кожата си на слънце, та мислех да взимам. И доста актьори от Китай мярках из социалните тази година облечени с такива:
Ето от къде можете да си ги купите. Womens Sun Protection Clothing Ice Silk Аз отдавна съм си купила заради проблеми с едната ръка вследствие на много тежко лечение.
Виж целия пост
# 106
Моят петъчен принос:
https://www.facebook.com/share/r/onFPhagnbWk5AMTR/

Мислих защо са поставили акцент на тази сцена и нямам отговор. Имате ли предположения?

Скрит текст:
От далекоизточния сериален и филмов фронт- нищо ново. Заради това се върнах към един турски сериал, който оглавява техните класации, но когато започна, бях изцяло погълната от дорамите и не можех да гледам друго. Засега ми е много интересно- сродяване на традиционно много богато религиозно семейство и такова с модерни разбирания. Извинявайта, може би не ви интересува, но едва ли гледате и само филми от далечния Изток. Хубава вечер!
Виж целия пост
# 107
Някакъв гаден грип ме е тръшнал и имам време да се ровя за петъчни смешки и настроение Stuck Out Tongue Winking Eye
Този го взимам да ми готви, макар,че сега въобще не ми е до храна Satisfied
Някой да иска  спа  
Петъчно
и още гледки
да, някой ще спи на дивана довечера Smile
Предстоящи заглавия
и още един хубав готвач Wink
Вие в коя искате да влезете?
Мъже

Виж целия пост
# 108
Моарейн, вярно ли е това за Ren Jia Lun? Все си мислех, че е по-светъл... може би заради това, че в сериалите все го гримират в доста светли тонове.
Да, бяха пуснали любителски снимки някъде във Ф. Беше навън сред деца, направо тъмно кафяв, но много тъмно кафяв.
Цитат на: victoria vassileva

Скрит текст:
От далекоизточния сериален и филмов фронт- нищо ново. Заради това се върнах към един турски сериал, който оглавява техните класации, но когато започна, бях изцяло погълната от дорамите и не можех да гледам друго. Засега ми е много интересно- сродяване на традиционно много богато религиозно семейство и такова с модерни разбирания. Извинявайта, може би не ви интересува, но едва ли гледате и само филми от далечния Изток. Хубава вечер!
Всъщност вече гледам само китайски и корейски продукции. Миналия или по-миналия месец случайно попаднах на реклама, че ще излъчват филм по БНТ, адаптация по роман на Балзак. Беше исторически достоверен и го гледах.
Но това е изключение.
Виж целия пост
# 109
Да, бяха пуснали любителски снимки някъде във Ф. Беше навън сред деца, направо тъмно кафяв, но много тъмно кафяв.
Намерих някакви негови без грим, естественият му тен наистина е тъмен. Хич не е този юноша бледен от сериалите Grinning

Дани, оправяй се бързо!

Вики, на мен клипчето ми напомни на една много известна сцена от "Първичен инстинкт", макар и в доста по-софт вариант Grinning
Виж целия пост
# 110
kawagoewagokoro
фестиваля фонарей
cat festival on October
Киото Япония Фестивал Йошим в Киото
Мразите да миете чинии
Корейсия
Коя да си избера?
Ta Hwan is the cutest emperor ever!
Movie Week routine is one in a Minion!
Мода, аз съм в тренда отвсякъде!
Хващам се на бас ,че това още не сте го опитвали Laughing
Времето в Корея
и още котки
еха ,значи вече ще мога да ям повече торта Wink
бързо да взимат пример  
Crocs-shaped bread
Е вече можете да псувате и на корейски
балет
Празника мина
Разчиствам си отворените табове LaughingWinkStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 111

Вики, на мен клипчето ми напомни на една много известна сцена от "Първичен инстинкт", макар и в доста по-софт вариант Grinning
Тази аналогия не ми беше дошла наум. По скоро си мислех, че в интервюта съм гледала такива движения с крака да прави Николай Цискаридзе- руски балетист, ректор на балетната академия в Санк Петербург. Има момент дори  на прикриване с  ръка. А краката му сами по себе си са възхитителни.

За да не е празен пост
https://www.facebook.com/share/p/xVPWSD2eovaQZwVT/
Виж целия пост
# 112
Затова пък е много добър актьор.  Така си мисля аз, де.  Че хич не му липсва актьорски талант.

От известно време гледам само такива азиатски неща, е сефте вчера ви открих темата, че да разбера, че ги имало преведени и на български.
Е, тепърва ще се ориентирам къде и какво гледате.
Приятна вечер на всички.

Моарейн, вярно ли е това за Ren Jia Lun? Все си мислех, че е по-светъл... може би заради това, че в сериалите все го гримират в доста светли тонове.
Да, бяха пуснали любителски снимки някъде във Ф. Беше навън сред деца, направо тъмно кафяв, но много тъмно кафяв.
Цитат на: victoria vassileva


Виж целия пост
# 113
Относно цвета на кожата:
Скрит текст:
Аз много се затруднявам в определянето на жълтата раса, кой от къде е - Корея, Китай, Япония. Потърсих официални мнения и не ми помогнаха много, де?! Все едно да различа сърбин, българин и македонец. Simple Smile
Една от малкото разлики, които запомних, е кожата. Казват, че китайците са с най-тъмна кожа. Освен, че използват избелващи препарати, особено като артисти, виждали сме и осветяването с екрани по време на  снимачния процес. От там идва и разминаването. Светлината!
Виж целия пост
# 114
Аджума рууууулз! Heart Eyes

Prinx, добре дошла! На първата страница са сайтовете, където гледаме и какво някои сме харесали. Какво гледаме, обсъждаме основно вв темата.

Аз от другата седмица се качвам поне още на 3 клончета:
- понеделник - Brewing Love
- сряда - Face Me
- петък - Mr Plankton

И, въпреки, че петък мина:
https://www.facebook.com/share/p/juDc1rBDvsQibiq1/
Виж целия пост
# 115
Ау, то било втория петък през тази седмица. За тези, които бяхме на работа и днес:
https://www.facebook.com/share/p/k9NVtH2ZRCAhudYU/
Виж целия пост
# 116
Роци, не забравяй и 22-и с любимеца Ни -  Ю! Simple Smile Тези закъснели "петъчни изненади"  бяха много добри...Flushed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 117
Редактирах поста
-------------------------------------------------------
Уин, това е "само" за следващата седмица Wink, Него няма как да го забравя (още повече, че When The Phone Rings започва на рождения ден на щерката Joy, остава само да го пуснат и в моя Нетфликс...)

Вики, петък, събота, приемаме всичко Grinning

---------------------------------------------------------
П.П. Сеул се готви за Коледа:



Виж целия пост
# 118
Grinning Поправям се аз - Моарейн беше права. Разтърсих се за любимците си и хич не се оказаха белички - изнамерих някакви стари снимки преди да станат известни, освен, че цветът е много по-тъмен, ще пропусна това, че почти не си приличат със сега и ще го отдам на това, че са били тийнейджъри.

Някой започна ли The Story of Pearl Girl? Мислех да я хвана, но уикенда не остава време от домашните задължения.

Междувременно намерих един канал в тубата, в който показват нещата от снимачния процес, доста интересни  клипове има:

https://youtube.com/@shuyam612?si=j83lj4iwE9ZU-lMt

Ей на това се смях:

Виж целия пост
# 119
Grinning Поправям се аз - Моарейн беше права. Разтърсих се за любимците си и хич не се оказаха белички - изнамерих някакви стари снимки преди да станат известни, освен, че цветът е много по-тъмен, ще пропусна това, че почти не си приличат със сега и ще го отдам на това, че са били тийнейджъри.
Покажи ги, ако ти се занимава, на мен ще ми е много интересно да ги видя. Корейците като че ли са по-светли, макар че и между тях има по-тъмнички. Например моят любимец Роуон отдавна съм забелязала, че натурално е доста тъмен..не че ми пречи особено де Simple Smile

Междувременно намерих един канал в тубата, в който показват нещата от снимачния процес, доста интересни  клипове има:

https://youtube.com/@shuyam612?si=j83lj4iwE9ZU-lMt

Ей на това се смях:


Ох, това е ужасно смешно...откакто гледах снимачни клипчета с такива кончета на колела, всеки път като видя в някоя драма ездачът да има странни и неестествени движения, си го представям на подобно съоръжение Simple Smile

ЛинХето рекламира новата драма на малката Орхидея Heart



Ако искате, може на първа страница да добавите и този преводач в PlayTube - https://playtube.tv/@kdramafever. Има доста по-малко филми/сериали, но някои от тях не съм срещала на друго място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия