МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 5/ В очакване на "Tamir Adam".

  • 40 224
  • 739
# 255
Според мен, това е сън на Ферит, в който ясно показват, че той е раздвоен между две жени. Мисля, че и целувката не е истина, още повече щом Пелин остава в сериала.

Виж целия пост
# 256
Значи Пелин остава. Не я пуска Онурката и това е.
Виж целия пост
# 257






Продължавам с 82 ,че 83 удря по вратата велико...
Виж целия пост
# 258
Ново на Дирен.

Виж целия пост
# 259
Малко почивка да дам на Ферит да пусна малко тенис?





Тия рускини ще ме уморят от смях а на последната какво е забога ох смея с глас не мога да спра...



Виж целия пост
# 260
Колажите са топ ъф топ. Дубайски шоколад "Феритка"... не мога да спра да се хиля.
Виж целия пост
# 261
Колажите са топ ъф топ. Дубайски шоколад "Феритка"... не мога да спра да се хиля.

Смях и още се смея а не знам какво пише дори на последното. Ох корема ми...





Виж целия пост
# 262
От мениджърката на Афра - явно ще снима фотосесия.



Интересен колаж.

Виж целия пост
# 263






Абе тия стилисти не смятат ли да сменят пуловера на Суна? Ще се вкисне с него... 3 серий е с един пуловер дано се опитват да ни кажат нещо чрез него не знам вече. ;д

Виж целия пост
# 264
Здравейте петъчно !
Довечера някой от вас ще са на гости на Корханови.
Виж целия пост
# 265
Привет в Чапкъни дей🌺


Известната писателка Бейза Алкоч в предаването си на живо:
Бих искал Afra Saraçoğlu и Mert Ramazan Demir да участват в моите филми. „Машала, те имат страхотна химия“, каза тя.



Няколко фенски колажа.




Хубав петъчен ден🥳
Виж целия пост
# 266


Привет на всички 💓
Виж целия пост
# 267
Здравейте, момичета!


Готови ли сте за довечера? Тръпнете ли в очакване на загадъчната целувка?
Цитат
Сейран - Каквото си ти за мен, това съм и аз за теб.
И още повече.


Виж целия пост
# 268
Не можах да разбера Аркато ще има ли епизод ,че пуснаха фрагман за 22-ти. Хммм нещо пак се случва?

Инстаграмците на Афра пораснали с още 10 .1 млн



Постерите на новия сериал на Мелих
Който стартира от 18ти ноември от Канал 7




Ново от Пелин



И ни да върна на тениса от вчера...





Виж целия пост
# 269
Привет! Благодаря ви за всичко споделено. Приятно гледане довечер, мен ме няма.

Ново от Берил.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия