БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 17 (Между два сезона)

  • 23 606
  • 480
# 210
Екстра си е пълненото прасенце.
Няма нужда от толкова превземки.
Виж целия пост
# 211
И аз съм ходила 2 пъти в Драгалевци. Не беше лоша храната. Но чак към любимите ми ресторанти за бг кухня не е.
Виж целия пост
# 212
Не знам какво извънземно се очаква от механа с бг кухня, че да попадне в "любими ресторанти". То си зависи дали изобщо харесвате такава храна, но се предполага, че ви допада щом сте ходили.
Виж целия пост
# 213
“старата круша “и “воденицата “ са ми любими лично на мен .
Виж целия пост
# 214
Не знам какво извънземно се очаква от механа с бг кухня, че да попадне в "любими ресторанти". То си зависи дали изобщо харесвате такава храна, но се предполага, че ви допада щом сте ходили.

Точно за това уточних БГ КУХНЯ. Не мога да го сравнявам с Edo sushi или Капитан Кук, или пък с китайски ресторант.
Виж целия пост
# 215
Вчера Атанаска каза, че чакат бебето около Коледа затова започнала с подготовката по рано. Напоследък доста реклами прави.
Странно, че не поздравиха вчера Михаела за имения и ден.


Виж целия пост
# 216
Ами нормално.Тя и първият път е била секцио.Сега пак.Те искат поне седмица-2 по-рано да я оперират.Язък няма да е на Атанасовден.Принц ще се роди сигурно на 22.12
Виж целия пост
# 217
По принцип не е, каквото тя иска, а каквото съветва доктора. Обикновено секциото е една седмица преди термин. Разбира се, следи се състоянието и ако има опасност за бебето, може и да се случи по-рано.
Виж целия пост
# 218
По принцип не е, каквото тя иска, а каквото съветва доктора. Обикновено секциото е една седмица преди термин. Разбира се, следи се състоянието и ако има опасност за бебето, може и да се случи по-рано.

Те искат ...Говоря за лекарите, не за кво искат Бачорите.
Виж целия пост
# 219
Клипчето с малък Дани е много сладко. Обичам те две седмици.
Виж целия пост
# 220
По принцип не е, каквото тя иска, а каквото съветва доктора. Обикновено секциото е една седмица преди термин. Разбира се, следи се състоянието и ако има опасност за бебето, може и да се случи по-рано.

Те искат ...Говоря за лекарите, не за кво искат Бачорите.

Две седмици не искат докторите. Рано е, ако няма основателна причина.
Виж целия пост
# 221
По принцип не е, каквото тя иска, а каквото съветва доктора. Обикновено секциото е една седмица преди термин. Разбира се, следи се състоянието и ако има опасност за бебето, може и да се случи по-рано.

Те искат ...Говоря за лекарите, не за кво искат Бачорите.

Две седмици не искат докторите. Рано е, ако няма основателна причина.

Ами на мен ми искаха
Виж целия пост
# 222


Не откривам думите, с които да опиша това литературно произведение.
Наистина ли някой би прочел тази глупост?!
Колко неуверена жена трябва да бъдеш, за да се вържеш на Даниела..
Виж целия пост
# 223
Лелеее, колко мозъчни клетки ми умряха…
Наистина не знам кой чете това, че и пари е дал за този “шедьовър”.
Слушах подкаст с Маги Халваджиян при Сашо Кадиев, та той каза, че книгата му се е разпродала за 4 месеца, след което е пуснал нов тираж. Предполагам тиражите са горе-долу с еднакви бройки. Та тази Даниела, известна на семейството си и няколко приятелки-кифли, да не се прави, че след премиерата на книгата й, за няколко дни се е разпродала и са пуснали нов тираж (имаше такива сторита от Наска). Нека да не се прави на по-известна от един Маги (например) и неговия живот и опит, който е много по-съдържателен.
Виж целия пост
# 224
Гледам сторито на Данчо как снима колите пред механата и се хвали.
Поредната простащина от негова страна.
Не се съобразява,че клиентите му мога да не искат колите им да бъдат показвани.
Всеки един от нас може да е излъгал къде е точно в този момент.
В него няма нищо,той е празен и кух.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия