БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 17 (Между два сезона)

  • 23 606
  • 480
# 225
Абсолютно!Това е толкова тъпо,даже не знам коя е правилната дума.
   Гледам и стори на Емилия,на винена дегустация.Нямало музика,докарват си я .Останах с впечатление,че ще я пуснат от колата.И със сигурност няма да е нещо тихо,леко или джаз.И там положението е чалга.
   Тия са като секта.
Виж целия пост
# 226
А защо ги следите, като са ви безинтересни и тъпи?
Виж целия пост
# 227
Който лъже, да си понася последствията.Това е обществен  паркинг доколкото виждам.Може да си снима колко иска.
Виж целия пост
# 228
Като казваше, че им е пълна механата пишехте, че лъже. Сега като доказва с видео пак кусури .. ех, нямате угодия. 😅
Виж целия пост
# 229
По принцип не е, каквото тя иска, а каквото съветва доктора. Обикновено секциото е една седмица преди термин. Разбира се, следи се състоянието и ако има опасност за бебето, може и да се случи по-рано.

Те искат ...Говоря за лекарите, не за кво искат Бачорите.

Две седмици не искат докторите. Рано е, ако няма основателна причина.

Ами на мен ми искаха
Разбира се, че планираното  секцио  е 2 седмици преди термин. Абсолютно си права, Пламенси.
Виж целия пост
# 230
Моето секцио беше 1 седмица преди термин. Дори АГ искаше и по-късно. А смея да твърдя, че е една от най-добрите. Това, че повечето лекари ги нагласят по-рано, за да им е удобно на тях, е друга бира. Колкото по- до термин се роди детето, толкова по-добре. Разбира се, че има бебета родени много по-рано и пак са здрави и се развиват добре, но колкото по-късно, толкова по-добре.

Този паркинг, който е снимал Даниел, не е ли обществен? Т.е. хората може да са паркирали там колите си и да се разхождат, а не непременно да са в заведението му. Защо не снима вътре?
Виж целия пост
# 231
Явно ние сме раждали не при "светила", които  те записват 2 седмици преди термин, за да си направят графика.
Виж целия пост
# 232
Ако му беше пълна кръчмата нямаше всеки ден да пуска по 3 сторита, с които да промотира кръчмата. Нямаше и да снима пълен обществен паркинг, а просто щеше да снима масите, както е правил на старата локация, която наистина се пълнеше.

Виж целия пост
# 233
Явно ние сме раждали не при "светила", които  те записват 2 седмици преди термин, за да си направят графика.

Нямам идея при кого сте раждали, но една позната преди няколко месеца роди доста по-рано от термина си, защото “на доктора му бил пълен графика”…. Това, че вашите лекари не са ви казали защо ви планират секциото 2 седмици преди термин, е нещо друго. Ако има предпоставки за това - едро бебе, намалели води, ниски тонове или нещо друго, застрашаващо живота на бебето, съм съгласна и месец по-рано да се извади. Но без причина - 2 седмици преди термин е рано за мен. Приключвам с темата, защото е офф топик.
Виж целия пост
# 234
Голяма драма че Даниел снимал паркирани коли, ще вземат да разкрият някой кръшкач. Дори не би ми хрумнал този довод, та хайде да не е всеки от нас Joy
Това че паркирани коли на паркинг по никакъв начин не доказват колко добре работи механата си е неоспорим факт.
Виж целия пост
# 235
За колите не сте прави. Дори Гугъл замазват номерата когато снимат. Даниел няма право да показва номерата на колите. Те са частна собственост и той няма съгласието на хората. От 2018 има GDPR и той е в тотално нарушение.
Виж целия пост
# 236
Явно ние сме раждали не при "светила", които  те записват 2 седмици преди термин, за да си направят графика.

Нямам идея при кого сте раждали, но една позната преди няколко месеца роди доста по-рано от термина си, защото “на доктора му бил пълен графика”…. Това, че вашите лекари не са ви казали защо ви планират секциото 2 седмици преди термин, е нещо друго. Ако има предпоставки за това - едро бебе, намалели води, ниски тонове или нещо друго, застрашаващо живота на бебето, съм съгласна и месец по-рано да се извади. Но без причина - 2 седмици преди термин е рано за мен. Приключвам с темата, защото е офф топик.
Като станеш АГ, ще обясняваш. Сега не критикувай истинските такива защото е смешно.
Виж целия пост
# 237
Не е по темата секциото 😁
Ние родилите нормално какво да кажем 🤣 когато ни се падне тогава.И аз исках да знам кога ще родя,ама..не става.В кръга на шегата го пиша Simple Smile
Да са живи и здрави майките и бебетата,пък другото,когато е.
Виж целия пост
# 238
Като казваше, че им е пълна механата пишехте, че лъже. Сега като доказва с видео пак кусури .. ех, нямате угодия. 😅
Да снима масите,механата е негова.Даже и вътре трябва да иска разрешение.На мен може да не ми е приятно.
Паркинга НЕ.
Какво общо има паркинга с механата?Всеки може да паркира там,това не означава че са вътре .
Виж целия пост
# 239
Голяма драма че Даниел снимал паркирани коли, ще вземат да разкрият някой кръшкач. Дори не би ми хрумнал този довод, та хайде да не е всеки от нас Joy
Това че паркирани коли на паркинг по никакъв начин не доказват колко добре работи механата си е неоспорим факт.
Така Данчо се раздели с Емилия,от едно стори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия