БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 17 (Между два сезона)

  • 23 607
  • 480
# 150
Не разбирам защо се сравнява на Даниел деградиралото видео с на Емилия не особено интересната реклама от преди месец
Виж целия пост
# 151
Даниел е пълно морално падение, все повече се съмнявам в ценностите, с които възпитава децата си. Много жалко за всички подрастващи, които имат Бачорски за идол.
Виж целия пост
# 152


Инфлуенсър Grinning
Виж целия пост
# 153
Plamensi, поне не го следваш😀
Общо взето, последователите му са подрастващи  и неориентирани хора.
Виж целия пост
# 154
Сравнения не се правят никъде
Прочетете отново.
Виж целия пост
# 155
Plamensi, поне не го следваш😀
Общо взето, последователите му са подрастващи  и неориентирани хора.

Чисто случайно ми излезе в Тик-ток.Аз там никого не следвам Grinning
Виж целия пост
# 156
Имам чувството, че Даниел прави тия клипове само да печели внимание за себе си, нямат никакво послание, нямат стойност за бизнеса. Най-вероятно им плаща да участват в клиповете, заснемане и обработката също струва пари.
Много е странна цялата работа
Виж целия пост
# 157
Даниел отчаяно се чуди как да привлече внимание, след като то драстично спадна.
Виж целия пост
# 158
Даниел много високопарен относно целите, които си поставя, но не успя да отслабне изобщо, коремът му е по голям от всякога, съизмерим с устата на Наска от последната реклама, за мен тя е страшна..Емилия също е пълна скука и тя тръгна по горите да не остане по назад от тренда.
Виж целия пост
# 159


Много бързо качи килограми Даниел. Само преди година беше далеч по слаб.

Всички рекламират козметиката на Николета Лозанова- Атанаска, Аида…че и 40% отстъпка дават
Виж целия пост
# 160
И с тая брада, изглежда като един застаряващ чичак. Има млада жена и трябва да се поддържа повече по мое лично мнение
Виж целия пост
# 161
Отстъпката си е организирана от NL Beauty, те просто я комуникират. Марката има и програма за инфлуенсъри, можеш сам да си кандидатстваш даже.
Какъв е трендът? Да ходиш в гората ли?Sweat Smile
Виж целия пост
# 162
В клипчето с Ванката и Габровска не му е толкова голям корема на Даниел обаче ..
Виж целия пост
# 163
Към края на годината ли се очаква бебето? Трудно ще им бъде с толкова деца.
Виж целия пост
# 164
Януари.
Е, колко пък деца имат? Емели не е постоянно с тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия