БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 17 (Между два сезона)

  • 23 606
  • 480
# 180
Виже последните 2 сторита на Вероника.... тази е с мислене на 15 годишна.
Виж целия пост
# 181
По принцип всеки може да си харчи парите както прецени , ако беше купила Гучита щяхте да пишете каква комплексарка е , няма угодия .
Много хора си обличат децата в Шейн и тн , почти всички “магазини” в инстаграм зареждат от този сайт .
В нейния случай много по-комплексарско е като си купува репликите или като си качва снимки от магазините в Дубай, пробвайки обувки. Много хора си купуват оригинални артикули, не съм видяла да ги наричат комплексари.

относно детските дрешки от инстаграм страничките - въпрос на лични приоритети е дали ще облечеш децата си в дрехи с неясен произход и състав, дори не опира до имане или нямане на пари.
Виж целия пост
# 182
Виже последните 2 сторита на Вероника.... тази е с мислене на 15 годишна.

И в опит да се разхубави с филтри така и излиза двойна брадичка 😁😁😁
Виж целия пост
# 183
Аз за това споменах среден клас марки детски  дрешки, а не Гучи. И не мисля, че хората, които обличат Гучи  са комплексари.
Виж целия пост
# 184
Нищо им няма на шейн, плетива и памучни дрехи са ок. Да си ги носи със здраве малкото
Тая публикация по-скоро идва да каже, ето ме и аз съм народен човек. Реално 2 пъти ще го облече и айде
Виж целия пост
# 185
Ама това със Шийн е супер смешно.
Милионерът чистач и богатата му съпруга… Шийн….😀😃
Виж целия пост
# 186
Не знам ти кое имаш предвид от сторитата, но не е ок да се лъжат жените, а после да ги нападат как не стават и т.н.
Виже последните 2 сторита на Вероника.... тази е с мислене на 15 годишна.
Виж целия пост
# 187
Наска и народен човек е оксиморон според мен. Относно Вероника за момент се зачудих дали тя не е оставената
Виж целия пост
# 188
Ама това със Шийн е супер смешно.
Милионерът чистач и богатата му съпруга… Шийн….😀😃
Смешното е, че те дори не осъзнават колко са смешни и колко им се подиграват.
Виж целия пост
# 189
Не знам ти кое имаш предвид от сторитата, но не е ок да се лъжат жените, а после да ги нападат как не стават и т.н.
Виже последните 2 сторита на Вероника.... тази е с мислене на 15 годишна.

Имам предвид- вижте с какво се занимава Вероника. Една стабилна и сериозна жена няма да е в такава група.
Виж целия пост
# 190
Специално за всички коментари относно брадата, които се изписаха днес 🤣
Виж целия пост
# 191
И аз това си помислих.
Относно Вероника за момент се зачудих дали тя не е оставената
Виж целия пост
# 192
Когато си известен винаги има кой да завижда и да се подиграва, пука му на Даниел, то в инстаграм има цяла тролска система по-силна от тази тук, която сипе на кило
Свикнал е, дреме му, обикновено се говорят пълни гадости, а човека си живее живота
Виж целия пост
# 193
С дрехи от Шийн и Тему не знам как не я е страх Наска, h&m ,waikiki имат много хубави дрешки за новородени, дано детенцето няма кожни проблеми и си ги носи със здраве все пак.
Виж целия пост
# 194
Аз друго не мога да разбера. Как ти е кеф да купуваш дрехи, които при третото пране вече не стават и за парцали за прозорци? Веднъж си купих суичър от HM за вкъщи около 60 лева струваше. Червено лого някакво отпред и бял гръб отзад. Пера го, излизам си до магазина, една жена ме спира и ми вика целия ви гръб е в червено. Това лого пуснало и буквално беше на червени петна като мръсно навсякъде, а е беше пран на 40 градуса, на толкова пера всичко.  Това са грешни пари. Купи хубави, памучни неща, новородено бебе е все пак. То и скъпото вече не знаем колко е добро, камоли очевидно евтиното и очевидно некачественото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия