най-накрая решихме и ние да се запишем! Моя малък слънчо се казва Радостин и е роден на 07.09 с термин 15.09, 3500кг и 50см
Здравейте,как съм пропуснала да се запиша тук,или по-точно казано да запиша моето малко съкровище.Сиана е родена на 05.09-3800кг.-52см. С термин 29.08.
Здравейте и от мен.Аз съм Кристиана и съм родена на 13.09.2006г.
Здравейте и от мен.Аз съм Кристиана и съм родена на 13.09.2006г. 
А в тази сме записали рожденните дати на малките ни съкровища с оглед всяко едно да получи честитка на празника си когато дойде време за това.
Радвам се макар и късно д се присъединя към вас.Моята дъщеричка е родена на 09.09.2006г. и се казва Денислава.
С голямо закъснение се присъединяваме към сплотения ви екип. Моят син се казва Владимир и е роден на 27.09.2006 г. 3700 кг 53 см. Още сега отивам да се разпиша и в другата темичка и започвам да ви чета и пиша с удоволствие.


Препоръчани теми