Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 150
  • 737
# 225
Направих кръвен тест за мое успокоение.
ПРМ 16.11.24.
Вчера беше положителният уринен тест. Това е от ЧхГ. Какво мислите? Ок ли е?


Седмицата, която идва, ще посетя АГ.
Виж целия пост
# 226
Здравейте! Онзи ден ЧХГ беше 610, днес е 1400, днес на прегледа Г каза, че нищо не вижда, освен лигавица и няма място за радост Sad  Първи ден на последна М е 12 ноември, като ми е на около 34-36 дни. Домашният тест излезе положителен на секундата. Лекаря ми е в Света Ана и е невероятен професионалист, възможно ли е да не им е добра апаратурата и затова да не е видял нищо на коремен ехограф?
Виж целия пост
# 227
Здравейте! Онзи ден ЧХГ беше 610, днес е 1400, днес на прегледа Г каза, че нищо не вижда, освен лигавица и няма място за радост Sad  Първи ден на последна М е 12 ноември, като ми е на около 34-36 дни. Домашният тест излезе положителен на секундата. Лекаря ми е в Света Ана и е невероятен професионалист, възможно ли е да не им е добра апаратурата и затова да не е видял нищо на коремен ехограф?
възможно е да е от апаратурата
Виж целия пост
# 228
При мен в 6г.с ме прегледаха с вагинален ехограф и се видя ембрион. В начална бременност би трябвало първо така да проверят. Според мен е било рано за коремен.
Виж целия пост
# 229
Благодаря, на вас как ви изглежда?  Чак на 27ми съм на преглед отново, но ще потърся второ мнение.
Виж целия пост
# 230
Аз ходих днес, видяха плоден сак. След две седмици съм на преглед отново.
Виж целия пост
# 231
Здравейте, разликата между ЧХГ за 72 часа:

41.76 miu/ml

74.94 miu/ml

Има ли вероятност всичко да е ок?
Виж целия пост
# 232
Дейзи, не се удвоило. Добре е след 48 часа да се проследи дали се покачва.
Виж целия пост
# 233
Да да, след 48 часа пак ще пусна. Ако се е удвоило, може би има надежда. Аз просто писах, ако и на друг се е случвало подобно нещо и има позитивен развой…
Виж целия пост
# 234
Относно моето ЧХГ, което на 4ти ден закъснение е 9000 и нещо, високо ли е?
АГ-то не каза нищо. Поздрави ме и каза, да ида след две седмици.
Виж целия пост
# 235
Мисля, че е високо, но може и да са двечки. А може да сте имали и ранна овулация, затова да е толкова високо. Нека и другите момичета да кажат, ако има някой с подобен случай.

Дейзи, дано всичко се нареди. Ще чакаме да пишеш 🙂!
Виж целия пост
# 236
Високо изглежда и аз се зачудих
Виж целия пост
# 237
По принцип баща ми е близнак (т.е нали през поколение). Ако е това не ме притеснява, притеснява ме да не е нещо лошо.
Иска ми се за Коледа да кажа на нашите, че онзи ден ( ден преди да направя теста) се избъзикаха дали няма да има радостна новина за Коледа ама аз още не знаех и им викам оо стига глупости няма да стане скоро 😬
И трябва да издържа три дни с всичките роднини и никой да не разбира..

Ову не съм следила, гледах само по календара, с който си следя МЦ, че показа, че на 01.12 съм в ову, пък ние късно през нощта на 30ти ноември срещу 1ви имахме акт.
Виж целия пост
# 238
Кажи им и толкова. Щом док не е казал нищо
Виж целия пост
# 239
Последният ми цикъл дойде на 9.11 на 26.11 правих секс, но не съм сигурна къде е свършил мъжа. Трябваше да ми дойде на 5.12, а дойде на 7.12 и на 9.12 пуснах чхг със стойност 0.12. Възможно ли е да е цветна бременност? Благодаря предварително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия