Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 184
  • 737
# 240
Последният ми цикъл дойде на 9.11 на 26.11 правих секс, но не съм сигурна къде е свършил мъжа. Трябваше да ми дойде на 5.12, а дойде на 7.12 и на 9.12 пуснах чхг със стойност 0.12. Възможно ли е да е цветна бременност? Благодаря предварително
Би трябвало да пише, че стойност под 5 е отрицателен резултат.
Виж целия пост
# 241
Георги не няма бременност
Виж целия пост
# 242
Здравейте!


При това чхг и 5та гестационна седмица нямаше нищо в сакчето ,като лекаря не изрази притеснение ,а ми каза да отида на 20 януари,тоест месец по-късно и вече да чуем сърчице и тн.Да ,обаче мен ме притеснява високия резултат без нищо в сакчето .Сега съм 6+4 г.с. Не съм пускала чхг отново .Дали да не отида на преглед утре 🤔 Забравих да кажа ,че резултатът е на 3 дневно закъснение и ми е доста странно.2ра бременност ми е ,с първата нивата бяха доста по-носки.
Виж целия пост
# 243
Здравейте!


При това чхг и 5та гестационна седмица нямаше нищо в сакчето ,като лекаря не изрази притеснение ,а ми каза да отида на 20 януари,тоест месец по-късно и вече да чуем сърчице и тн.Да ,обаче мен ме притеснява високия резултат без нищо в сакчето .Сега съм 6+4 г.с. Не съм пускала чхг отново .Дали да не отида на преглед утре 🤔 Забравих да кажа ,че резултатът е на 3 дневно закъснение и ми е доста странно.2ра бременност ми е ,с първата нивата бяха доста по-носки.
Здравейте. Колко дни закъснение имате? При ЧХГ над 1000 би трябвало да се види. Идете на второ мнение.
Виж целия пост
# 244
Simona_87,няма закономерност при ЧХГ 1000-2000 да се вижда ембрион,при всяка е различно.
Виж целия пост
# 245
Здравейте!


При това чхг и 5та гестационна седмица нямаше нищо в сакчето ,като лекаря не изрази притеснение ,а ми каза да отида на 20 януари,тоест месец по-късно и вече да чуем сърчице и тн.Да ,обаче мен ме притеснява високия резултат без нищо в сакчето .Сега съм 6+4 г.с. Не съм пускала чхг отново .Дали да не отида на преглед утре 🤔 Забравих да кажа ,че резултатът е на 3 дневно закъснение и ми е доста странно.2ра бременност ми е ,с първата нивата бяха доста по-носки.
Възможно е да не се вижда заради по-стара апаратура например.
Виж целия пост
# 246
На прегледа бях на 3 дни закъснение .
Виж целия пост
# 247
fiuuuuuu, възможно е и това да е причината, въпреки че стойността ми се вижда наистина висока, но повечето лекари преглеждат след поне седмица закъснение. Или изчакай, или отиди при друг лекар (ако не ти е спокойно да чакаш прегледа при този).
Виж целия пост
# 248
Може да е рано още, за да се види ембриончето. Идете след 7-10 дни и тогава трябва да се визуализира.
Според мен нещо не е сметнато като хората - сакче на 3 дни закъснение едва ли ще се види, ЧХГ също е като за 5та седмица.
Виж целия пост
# 249
Според мен, ако отидете сега, вече ще се види и сърдечна дейност.
До 20.01 ми се вижда доста време. То вече е минала една седмица от прегледа. Запазете си час за тази година, за да ви е спокойно, че всичко е наред. При мен се видя сърдечна дейност в 6+1. Успех!
Виж целия пост
# 250
Много благодаря за бързите отговори!Днес ще опитам да се набутам и ще пиша как са се развили нещата .Весели и светли празници ! ♥
Виж целия пост
# 251
На 10 дни закъснение може да не се чуе пулс
Виж целия пост
# 252


Има ембрионче ,чух и пулс .Весели празници и благодаря !
Виж целия пост
# 253
Много се радвам! Честито ❤️☺️! Весели празници!
Виж целия пост
# 254
Здравейте, момичета! Пак съм аз. В четвъртък пуснах ЧХГ и беше 2024 (при 3 ден пт закъснението). Днес (7-ми ден от закъснението) пуснах в лаборатория Рамус и вижте какви стойности излизат… >2000…. И нищо друго. Това проблем ли е? Или просто не им се е смятало на лаборантите, за да ми изпишат точното количество? Моля, споделете ми, че се притесних.. смятах, че ЧХГ трябва да ми е над 5000, а сега не мога да разбера дали се е удвоило.. така написано все едно стои същото..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия