Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 183
  • 737
# 585
Добре е Габи! Удвоено е .
Виж целия пост
# 586
Добре е Габи! Удвоено е .
Благодаря ви! Силно се надява една единица, да не е проблем. 🙂
Виж целия пост
# 587
Не е разбира се, това не е математика
Виж целия пост
# 588
Не е разбира се, това не е математика
Благодаря ви, дано да сте права и всичко да е наред! Гинеколога не го хареса.
Виж целия пост
# 589
Еее за една единица ли ?
Виж целия пост
# 590
Еее за една единица ли ?
Да, каза ми че е трябвало да се покачи малко повече! Утре ще вливам интралипид и ще чакаме до прегледа.
Виж целия пост
# 591
Усвояването трябва да е на между 48 и 72 часа. Т.е. повече от добре е.
Виж целия пост
# 592
Здравейте, момичета! Честит празник! 🪻 Не успях да намеря отговор в темата и затова питам. При намаляващо ЧХГ - на 12ти ден 78.03 и на 14ти ден 63.91 имали някакъв шанс да се запази бременността. Знам, че трябва да направя трети тест след още 48 часа.
Виж целия пост
# 593
март 2025, 14:59 ч.
момичета
ден 6 - 76
ден 8 - 144
ден 10 - 226
като последния 226 е пуснат в друга лаборатория
притеснявам се, че
последното не е удвоено
Виж целия пост
# 594
LoveDogs,
Fever Ray е обяснила по-горе . Удвояването не е задължително да е на 24 часа.

Deni,
моят опит с падащо чхг беше биохимична.
Виж целия пост
# 595
Здравейте, моля за мнение. Последен цикъл 07.02 овулация 27.02. Имам две чертички на теста, вчера си пуснах чхг и резултата беше 182 IU/L. Притеснявам се, че е много нисък резултата
Виж целия пост
# 596
Здравейте, моля за мнение. Последен цикъл 07.02 овулация 27.02. Имам две чертички на теста, вчера си пуснах чхг и резултата беше 182 IU/L. Притеснявам се, че е много нисък резултата

Важното е да се удвоява на 48ч.
Виж целия пост
# 597
Здравейте, моля за мнение. Последен цикъл 07.02 овулация 27.02. Имам две чертички на теста, вчера си пуснах чхг и резултата беше 182 IU/L. Притеснявам се, че е много нисък резултата
Не е нисък, не знам и с какво го сравняваш всъщност. За да видиш как вървят нещата, пусни отново след 48 часа.
Виж целия пост
# 598

Здравейте. Теста е правен на 13 ден след инсеминация. На 11 правих домашен и нямаше никаква черта на него - следователно тригъра се е изчистил. Днес направих още един домашен и имаш бледа черта - затова и направих кръвен. Според вас този резултат как е. Май по-скоро отрицателен? Разлика между изцяло отрицателния домашен и този с бледата черта е 2 дена.
Виж целия пост
# 599
Не е отрицателен.Повторете след 48 часа кръвният тест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия