Стойности на ЧХГ - Тема 20

  • 33 183
  • 737
# 600


Последен МЦ 14.02
.
Как ви се струват?
Виж целия пост
# 601
Katty90, чудесни стойности! Даже и на ехограф ще може да се види. Честито и лека бременност! Heart
Виж целия пост
# 602
Здравейте! На 28г съм, цикълът ми е между 26-29 дни. ПРМ 22.02. Овулацията е засечена на ултразвук и с тестове на 8ми март. Днес е 13ти ден от овулацията, ден преди менструация. Това са стойностите на чхг. Мислите ли, че са ок? Ще пусна пак в понеделник, но изживях голям стрес покрай уринарните, тъй като от 3-4 дни насам се тествам и ту излиза бледа черта, ту почти никаква, а на всичкото отгоре и на Престо ползвах, че нямаше други. Вчера сутринта (12ти ден) почти не се забелязваше черта и аз едва ли не я отписах като биохимична, но сега този резултат ми дава надежда.

Виж целия пост
# 603
резултата е страхотен, повторете след два дни и дано е удвоен♥ тихичко честито!♥
Виж целия пост
# 604
Ragnarad, стойността е хубава. Честито! Heart
Виж целия пост
# 605
Много ви благодаря, момичета! ❤️
Виж целия пост
# 606
#Ragnarad много добър резултат за дните, които описваш.

Тествай и утре за доп. сигурност. Тихичко честито и успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 607
Здравейте, момичета! В 9-та г.с съм и днес си пуснах прогестерон в Бодимед, но там нямат референтни стойности за бременности. Какво мислите?
Виж целия пост
# 608
Чуден е 😍
Виж целия пост
# 609
Здравейте, момичета.
Чудя се дали е рано за пускане на кръвен тест ЧХГ. Последна менструация от 27.02 до 05.03. Ову по календар 16.03 и бебеправене покрай тази и след тази дата. Четох че след 10-тия ден на ову е най-добре да се проведе ЧХГ, но вече нямам търпение за резултата.
Виж целия пост
# 610
Vesi11, въоръжи се с търпение и изчакай, защото ако излезе отрицателен, ще се разочароваш. Ако излезе положителен, ще ти трябва още повече търпение, докато стане време за преглед. Изчакай да наближи датата на цикъла и тогава си направи тест. Успех!
Виж целия пост
# 611
Здравейте отново! Пуснах повторно чхг и прогестерон 72 часа след първото изследване.
Резултатът от първото чхг е 106, сега е доста повече, което е супер, но ме притеснява прогестерона. Това е първи прогестерон за бременността и ми се струва, че е доста нисък. По принцип имам запазен час за гинеколог за след 10 дни, но мислите ли, че трябва да отида по-скоро за някаква прогестеронова терапия?

Нов резултат, 72 часа след първия:

Виж целия пост
# 612
Здравейте отново! Пуснах повторно чхг и прогестерон 72 часа след първото изследване.
Резултатът от първото чхг е 106, сега е доста повече, което е супер, но ме притеснява прогестерона. Това е първи прогестерон за бременността и ми се струва, че е доста нисък. По принцип имам запазен час за гинеколог за след 10 дни, но мислите ли, че трябва да отида по-скоро за някаква прогестеронова терапия?

Нов резултат, 72 часа след първия:



Аз също съм с нисък прогестерон от самото начало е от порядъка на 9-12 ng/ml. По предписание на АГ пия дуфстон все още, вече съм в 10 г.с. като дозата я сменяме периодично-увеличаваме за няколко дни после намаляме и така. За твое лично успокоение се консултирай с АГ, но аз разбрах, че има хора с нисък прогестерон и това не винаги е проблем. Като видя стойности като предишната дама 80-90 единици завиждам благородно.😃
Виж целия пост
# 613
Момичета, това ми е 4то ЧХГ. Реално днес би трябвало да ми е 1ви ден закъснение. Много рано хванах бременността с уринарни тестове още на 8-9 ден след предполагаемата овулация.
20.03 - ЧХГ 20.10, Прогестерон 84 и малко
22.03 - 71.70 Прогестерон 87.70
24.03 - 155 Прогестерон 94.10
и днес:



Има ли смисъл да го дебна това ЧХГ до 1000 поне? И прогестерона да следя? Или да взема да се кротна най-накрая и да спра да спонсорирам местната лаборатория? Прогестеронът много леко е спаднал спрямо последния път, но все още остава висок. Не приемам нито дуфастон, нито утрогестан..
Виж целия пост
# 614
Мамабеар ами както решиш.. Май спри да следиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия