Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Ноемврийска вещерска и спортна

  • 72 669
  • 2 208
# 315
Тарти, съчувствам. Като ми слагаха импланта се бях подула точно като бита - цялото ми око и буза бяха сини
Виж целия пост
# 316
Тарт, да минава. Една маска би ти свършила работа.
Виж целия пост
# 317
Тарт, турвай една маска ковидна и си топ.
Вечер, другарки.
Скай,аз съм перде- режа и не се обръщам.  Всеки си знае родата.. та съвет не давам. Съчувствие обаче, да 🤗

ХортенЗ, влизай в час бързо👍
За всички млади булки обобщено- кО сърцето ви казва, че нещо неЙ наред, то значи неЙ наред. Ко не се чувствате уважавани, гледани, обичани.. дошло е ново начало. Не се оставяйте не течениЙто, щото е бързо и както си се пързулкаш, тъй един ден се оглеждаш и виждаш едно голямо нищо! Опит.
 НиЙ уЙкенда 🤣 посетихме В. Търновото, прилагам мат’риал

Скрит текст:







Хапнахме, пийнаФме, чухме наща певица.. осъмнаФме 🤓 Хубаво си изкарахме, обаче градът е претъпкан от кола и народ 😏Един върху друг по главната.. ужас някакъв.

СирИ, Узо е станал баш Лорд, ве 👍
Мая пък какъв дълъг косъм имва, същинска дама..

Натъпках се кат попско прасе.. чакам онез улавите дето търчат с воля 🤣🤣
Виж целия пост
# 318
Яна, Хортенз, оздравявайте!
Тарт и на теб да ти минава бързо!
Добре е, че не те боли.

Няма нищо за гледане по ТВ, мъХа само върти каналите. Старгейт SG 1 май ще е.
Виж целия пост
# 319
Натъпках се кат попско прасе..

Гадина, ич не ти личи. Laughing

Как сте, вещички?

Дечица не видях, но Узо и Мая доволно отсрамиха положението. Узито много променен. Един такъв сериозен, чак заплашителен.
Майчето е фина госпожица.

Ето я и моята шишинка, чака нещо да изпадне от масата. Simple Smile

Виж целия пост
# 320
Мишинката Heart
Арте, на колко е? Извинявам се, ако съм те питала и не помня.
Виж целия пост
# 321
12 годишна.

Виж целия пост
# 322
И се усмихва, а?
Виж целия пост
# 323
Един малко странен въпрос - ако подозирам, че някой е задържан от полицията, има ли как да разбера това ако не съм роднина?
Виж целия пост
# 324
Много яко кученце.

Аз съм на втора чаша бяло вино (бляяяя, някакво куцо Джи Пи Шене намерих в запасите), сама с телевизора. Досипвам си за седми път кьопоолу. Бач - отметнат. ОИ - отметнат. Мъх утре се прибира, да му е хубаво. Бър - човек (под въпрос).
Моля да стиснете едни палци за едно нещо, което не ми се споделя публично. А е важно. А вие сте вещички.
Виж целия пост
# 325
Артемис, разкошна е!

Донси, мисля, че не.
Виж целия пост
# 326
Донси, познат полицай?

Янче, чудесен коледен куч.
Виж целия пост
# 327
Там е работата, че нямам.
За 24часа ли задържат, или за 72?
Виж целия пост
# 328
Ъъъъ, не знам. Предполагам зависи от тежестта на провинението.
Виж целия пост
# 329
Рошльото е бонбон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия