💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 41/

  • 39 404
  • 737
# 285
Каква награда ще вземе Ханде? Стоят с Баръш на една маса. Ханко този път го няма.
Виж целия пост
# 286
“Дигитална звезда на годината”
Каква награда ще вземе Ханде? Стоят с Баръш на една маса. Ханко този път го няма.

Виж целия пост
# 287
С какво й е натоварен графика? Satisfied

https://x.com/medyatilkisicom/status/1856038619812704675

https://x.com/akifyamann/status/1856038916048203831

Виж целия пост
# 288
Много странна награда, че Ханде все още няма дигитален проект..
“Дигитална звезда на годината”
Каква награда ще вземе Ханде? Стоят с Баръш на една маса. Ханко този път го няма.

Виж целия пост
# 289
Това щях да кажа и аз. Проекта още не е и излязъл, казва звезда, каква дигитална (освен ако категорията не е нещо друго)... Но то при турците с два милиона церемонии за награди... Всичко е възможно.
Виж целия пост
# 290
Тина, може би е като цяло, за социални мрежи. Ханде все още няма кой да я бутне по последователи, харесвания, взаимодействие с марки и ангажираност на профила.
Виж целия пост
# 291
„Аз съм много щастлива жена, защото работя с жени, които са толкова красиви, толкова силни, които стоят на краката си...
Радвам се, че всички жени, които обичам, съществуват.“ 🌹
Виж целия пост
# 292
Ако е за соц. мрежи съм ОК. Ама за Дигитална звезда - не съм.
Не съм лицемер, като нещо ме дразни и ми се струва нечестно си го казвам.
Виж целия пост
# 293

Инфо:
"Hande Erçel носи изцяло визия на Versace от тяхната колекция A/W 2024"
Виж целия пост
# 294
Здравейте Animal Bee

Алекс, благодаря за превода на трейлъра. Изненадващо и на мен ми хареса. Grinning

Ханде е прекрасна! Пак в черно, но...днес съм с добрите ангели и няма да мърморя. Grinning

Дилеми, благодаря за труда ти. Hug
Виж целия пост
# 295
Важно е да се уточни, че дигитално не означава само платформите за сериали. И както се оказа Ханде си получава съвсем заслужено наградата, защото в това отношение все още е недостижима.


Виж целия пост
# 296
"Всъщност аз не съм човек, който обича да говори много, което мисля, че сега се разбира от факта, че никога не съм отговаряла на това, което се говори за мен толкова много години. Но просто искам да благодаря на Harpers Bazaar тук. Искам да кажа няколко думи, защото бях около толкова много красиви хора и хора, които наистина разбираха и ценяха жените... Преди всичко искам да кажа това; Въпреки всичко, което беше казано за мен, въпреки толкова много препятствия, поставени пред вас, за мен е наистина специално, че ми връчвате награда и показвате тази смелост, благодаря ви много, благодаря ви за тази чест."

https://x.com/Handemiycan/status/1856051362032685297

Виж целия пост
# 297




Виж целия пост
# 298
Лайк от Мелиса
Виж целия пост
# 299
Речта й на Bazaar WOTY 2024 , когато получи наградата „Дигитална звезда на годината“
за вдъхновяващото й присъствие в социалните медии и интернет.👏🏼🏆


Само какво присъствие има това момиче...уникална е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия