Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 10 - ноември

  • 42 496
  • 880
# 300
Доволни ли сте от куфарите и от кои от тях по-точно?
Виж целия пост
# 301
Добре че обърнах внимание.Когато ми седи продуктът в количката е една цена и като го маркирам за купуване ми се променя цената.Някой от вас знае ли защо става така
Виж целия пост
# 302
Сигурни ли сте, че се променя, горните обувки са друга обява, маркирайте и купете тях!
Виж целия пост
# 303
Променят се, но не веднага. Така е, защото цените не са статични. Ако видиш изгодна оферта, трябва да поръчаш бързо, примерно до ден, иначе може да се промени. Така бях си сложила едни обувки на оферта за около 20 лв., на другия ден - 60 лв. Е, отказах се.
Виж целия пост
# 304
Получих си пратката с ботушите. Уцелих някаква голяма промоция и ми излязоха 23 лв. Доволна съм, удобни са. Да видим колко време ще издържат.
Виж целия пост
# 305
Сега видях, че кодът rebate 100 още работи при мен. Този е за викане на купоните за 200 лв, но не съм сигурна дали са от хубавите купони. В момента не ми се поръчва, така че не мога да проверя.
Виж целия пост
# 306
Сега видях, че кодът rebate 100 още работи при мен. Този е за викане на купоните за 200 лв, но не съм сигурна дали са от хубавите купони. В момента не ми се поръчва, така че не мога да проверя.
От хубавите е. Благодаря.
Виж целия пост
# 307
Трябва ми видеорегистратор?-да има доволни
Виж целия пост
# 308
Сега видях, че кодът rebate 100 още работи при мен. Този е за викане на купоните за 200 лв, но не съм сигурна дали са от хубавите купони. В момента не ми се поръчва, така че не мога да проверя.
Много благодаря! Проработи и при мен, даже на 400 лв ги ъпгрейдна и са си 50 процентови всичките купони.
Виж целия пост
# 309
Реших и аз да пробвам, но на мен не ми даде от тези за 50% и се отказах от поръчката. Мисля, че имам достатъчно неща за този месец.
Виж целия пост
# 310
Здравейте,
От кредитите за 7 дни, ако проруснеш да заявиш 1, после може ли някак да си го вземеш?
Виж целия пост
# 311
При мен rebate100 нищо не ми отваря и дава, coupon reward 01 пък кофти купони. Какви бяха другите кодове, които викат колелото?
Виж целия пост
# 312
Не можеш
Видеорегистратор взех  https://share.temu.com/UpyWks7aQiA
 https://share.temu.com/elMApQqZpwA
Първия още не сме го ползвали
Втория си е ок
Виж целия пост
# 313
Здравейте,
От кредитите за 7 дни, ако проруснеш да заявиш 1, после може ли някак да си го вземеш?
Следващите можеш да вземеш, пропуснатия - не.

На мене ми дава купони с 50% отстъпка, но пише да поръчам 15 артикула и приключва днес офертата.
Виж целия пост
# 314
Ехе, какви са тези 15 продукта, на мен ми поиска два, избрах си доста намалени неща за 15 лв общо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия