Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 10 - ноември

  • 42 495
  • 880
# 345
Какво е боди камера - нещо като скрита камера - да си я сложи човек някъде из дрехите и да записва видео?
Виж целия пост
# 346
Какво е боди камера - нещо като скрита камера - да си я сложи човек някъде из дрехите и да записва видео?
Като на полицаите - закача се на джобчето или на дреха - и звук и образ записва, но прави клипчета по 5 минути
Виж целия пост
# 347
Някой дали има тази машинка за почистване на  прозорци  ?
Ако да доволни ли сте и на каква цена сте го взели? С купона за 80 лв към момента ми излиза 140 лв.
Не се отваря линка ти при мен, но аз чакам този   https://share.temu.com/eeAhZQQqUJA. Беше 219 лв., взех го с купнон за 80 лв. Но имах и върнат кредит за забавяне и реално доплатих 60 лв. Уж е минал митница, ще видим като и ако дойде скоро.
Току що го поръчах. Погледнах линка, който сте дали. Погледнах си огромните прозорци. Позагледах и тези, които от както сме в къщата, вече 5 години не са мити, защото е абсурд да ги достигна. И просто натиснах "Финализирай поръчката" Smile   Имах купон за отстъпка 90 лв. Дано мие и се справя с него.
Виж целия пост
# 348
След като всички явно поръчахме машинката за прозорци, аз преди малко, искам да попитам дали някой е поръчвал и кафемашина и дали е доволен? Ако може и линк ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 349
Получих си днес комплекта куфари със Спиди
Много благодаря на съфорумката, която сподели линка. Реално ми излязоха 23лв. Много добре изглеждат, а малкият хич не е толкова малък, колкото очаквах.
Виж целия пост
# 350
Може ли да пуснете линка за куфарите?
Прекрасни са
Виж целия пост
# 351
Може ли да пуснете линка за куфарите?

За съжаление са изчерпани и не мога да пусна линк. Такива са  https://share.temu.com/FIJtv1tsdLA
Бяха намалени на 43лв и имах кредит за забавени поръчки, който използвах, за да ги намаля още. Реални снимки мога към края на седмицата да пусна.
Прекрасни са
Виж целия пост
# 352
Аз също ги получих днес, за около 20 лева ги взех. Бяха им вдигнали цената на 160 лв.
Виж целия пост
# 353
Пишете, ако ги видите пак изгодни...
Виж целия пост
# 354
Получих си днес комплекта куфари със Спиди
Много благодаря на съфорумката, която сподели линка. Реално ми излязоха 23лв. Много добре изглеждат, а малкият хич не е толкова малък, колкото очаквах.
Аз също ги получих днес. Чудесни са. Много, много благодаря за линка 🥰
Виж целия пост
# 355
Куфарите изглеждат супер! На много и все хубави дестинации да ходите с тях! Wink

Много е полезно, че споделяте с линкове от кои покупки сте и не сте доволни! Purple Heart
Виж целия пост
# 356
Може ли линк

Получих си днес комплекта куфари със Спиди
Много благодаря на съфорумката, която сподели линка. Реално ми излязоха 23лв. Много добре изглеждат, а малкият хич не е толкова малък, колкото очаквах.
Аз също ги получих днес. Чудесни са. Много, много благодаря за линка 🥰
Виж целия пост
# 357
Скрит текст:
Може ли линк

Получих си днес комплекта куфари със Спиди
Много благодаря на съфорумката, която сподели линка. Реално ми излязоха 23лв. Много добре изглеждат, а малкият хич не е толкова малък, колкото очаквах.
Аз също ги получих днес. Чудесни са. Много, много благодаря за линка 🥰
https://share.temu.com/3KTf7SubZPA мисля,че това беше линка, но в момента не е на добра цена. Артикула е с гаранция на качество от Coofay
Аз преди малко пуснах две поръчки.
Една с оферта два артикула без минимална сума на доставка за комплект купони за намаление .
Втората използвах копон 80 от 160 лв. и поръчах дрон за подарък резервни ултразвукови четки за зъби за нас, с разни дреболии.
https://share.temu.com/vmZK1l8vNPA вчера получих сини от тези хавлии, сега поръчах още един комплект червени. Добре попиват, не са обемни стават за пътуване а са с прекрасен размер. намалени с купона определено са добро попадение.
Поръчах и от огледалните плочки за стена, само се чудя дали ще стават за баня, където е влажно.

Допълвам отзив от последните дошли .
https://share.temu.com/hiH6Td4dwIA хубава термо кутия за храна
https://share.temu.com/Mnty7u8VbrA размера на джоб папките е леко умален. Сравняван с купувани тук от същия размер и материя.
Днес и утре очаквам да пристигнат тези  :






калъфа е избиран заради размера, стандартните които ми пристигнаха са добри, но не стават за новите ми офис столове, идват малки, дано тук съм уцелила.
Виж целия пост
# 358
Wonder woman същият и аз съм си набелязала. Днес ще го помисля още малко, преди да изтекат купоните.
Аз днес ще го получа. Довечера ще го тествам (поне да видя работи ли) и ще пиша.
Виж целия пост
# 359
Този ароматизатор е много симпатичен за тоалетна и хубаво мирише. Само дето за две седмици свърши пълнителя и чакам купони да си поръчам още.
 https://share.temu.com/OaR0InVHemA

Това патенце е уникално, стои много кукленско, 15лв само ми излезе с включена баретка
 https://share.temu.com/lyQuGt2oOQA

Тези моливи са супер удобни за училище, пишат добре и няма нужда да се острят.
 https://share.temu.com/mO6ZG8X3LSA

Този комплект е хубава материя и стои много хубаво на моя младеж. 18лв беше
 https://share.temu.com/BTGIaB3WjTA

Кожени клинове по 12лв, бежав и черен взех, изпрах ги и са хубави, еластични.
 https://share.temu.com/dfekTHLcZsA
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия