Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 10 - ноември

  • 42 496
  • 880
# 465
Планер за бюджет, точно като на снимката е
https://share.temu.com/eG4TsXTxHxA
Още един ежедневен планер, много е хубав
https://share.temu.com/pg3SZCaIxTA
Кейс за SSD диск. Страхотен е, материалът ми хареса много
https://share.temu.com/malM9emHm5A
Органайзер за четки за грим. Побира доста неща, сложих и няколко червила вътре
https://share.temu.com/i9HsuuMQE9A
Стикери за планери, отново съм доста доволна
https://share.temu.com/24pVpWQPERA

Взех още и крачета за лаптоп, лепенки за нокти, както и протектори за телефон, но още не съм ги изпробвала.
Виж целия пост
# 466
Момичета, за да върна поръчка, трябва ли да я снимам или качването на снимка е опция?
Виж целия пост
# 467
Само, ако е счупена или смачкана стоката. Тогава е задължително снимката. Иначе не, просто си пишеш причината за връщане.


Какъв е този Черен петък? Имам чувството, че всички цени са двойни....
Виж целия пост
# 468
Момичето, което беше доволно от този зъбен душ, би ли споделила дали й се сменя силата на струята като натиска копчетo? Защото при мен няма разлика и си свети лампичката само на soft.
https://share.temu.com/9s0nQkq3VXA
Виж целия пост
# 469
dodi ,  аз имам същия зъбен душ. От копчето само пускам и спирам, не се променя силата. Който и вид накрайник да сложа, светят и трите лампички едновременно. От четирите накрайника сякаш най-силна е струята на този с най-тъничкия връх. Аз съм доволна, но нямам база за сравнение.
Виж целия пост
# 470
Ахааа, вече започват да копират моделът на Тему и у нас Yum

Виж целия пост
# 471
Озон отдавна имат ценова защита. Но те така са си обмислили нещата, че рядко може да се ползва.
Виж целия пост
# 472
Прочетох първа страница, но не можах съвсем да разбера - нова съм, само с 1 поръчка досега и още я чакам 😁 та, кажете ми за тези купони, моля. Извинявам се, ако ви е досадно. Имам колело, завъртях за 200лв, които се превърнаха на 300. Избрах си 2 неща и като ги поръчам после тия 300лв ще са ми все едно купон за еднократно минус 300 от кошницата или? Струва ли си или ще има надути цени от сорта на чанта за 150лв и да си избирам от определена такава селекция или 300-та лева ще се за всичко от сайта? Имат ли срок за ползване?
Виж целия пост
# 473
Отдавна не съм влизала в темата.
Направих поръчка на 06.11, която пристигна на 14.11, с ден по-рано от първата обявена дата.
Пристигна с Boxnow.
Имах 14 лв кредит и си бях поръчала домашни чехли(търсех по-евтини, но на всички, които гледах септември - октомври, им бяха вдигнали цените). После ми върнаха 2.80лв от цената им. Много ми харесват, стават ми, отговарят на номера (купих ги малко по-големи от моя номер, че не искам петата ми да е на ръба).
 https://share.temu.com/Vgx9SSINc4A

Ръкавици за дъщеря ми, радвам се, че и' станаха и тя го одобри.
https://share.temu.com/IaLAsyRneMA

Калъф за съхранение.
https://share.temu.com/TfgGm0x7KBA

Доволна съм от продуктите.
Виж целия пост
# 474
Моля, дайте мнение, ако разбира сте ползвали - комплект за почистване на климатик (разбира се, ще взема и четки...но това дали изобщо върши работа или да заложа на професионалстите, които за почистване искат кожата от гърба ми Laughing ):
https://www.temu.com/bg/1pc-air-conditioner--kit-universal-----b … 718352_5yhf9m7mrv
Виж целия пост
# 475
Доколкото виждам, това е само торба.
Виж целия пост
# 476
Моля, дайте мнение, ако разбира сте ползвали - комплект за почистване на климатик (разбира се, ще взема и четки...но това дали изобщо върши работа или да заложа на професионалстите, които за почистване искат кожата от гърба ми Laughing ):
https://www.temu.com/bg/1pc-air-conditioner--kit-universal-----b … 718352_5yhf9m7mrv
Това го имам от пролетта. Едва преди месец и половина го тествах. Върши това за което го дават, тоест събира отпадналата течност от препарата за почистване. Аз първо го духах с ръчната прахосмукачка която се харесва в темата. После пръсках с препарат и пара с ръчната парочистачка, и пак духах с прахосмукачката. Реално си иска висене и чистене, не съм сваляла всички капаци само предния. Ако не ти се занимава викай майстор. Аз ММ го чаках цяло лято да се трогне, с чистенето, той искаше това приспособление, и накрая си го правих сама, като ми писна да чакам.

Относно купоните, влезте си в приложението в секция купони и си вижте какви са и колко намалят. На първа страница пише, че офертите са индивидуални и е така, няма как някой от пишещите тук да види вашите купони вместо Вас.
Виж целия пост
# 477
Прочетох първа страница, но не можах съвсем да разбера - нова съм, само с 1 поръчка досега и още я чакам 😁 та, кажете ми за тези купони, моля. Извинявам се, ако ви е досадно. Имам колело, завъртях за 200лв, които се превърнаха на 300. Избрах си 2 неща и като ги поръчам после тия 300лв ще са ми все едно купон за еднократно минус 300 от кошницата или? Струва ли си или ще има надути цени от сорта на чанта за 150лв и да си избирам от определена такава селекция или 300-та лева ще се за всичко от сайта? Имат ли срок за ползване?
Не, тези 300лв в случая са разпределени в купони - примерно при поръчка за 100лв дават 50лв отстъпка. От следващи покупки. Може и да са други купони, които не са толкова изгодни.

А когато се натрупват пари и може да се вземе нещо безплатно, това е кредит, а не купони. Офертата е формулирана по друг начин.
Виж целия пост
# 478
Не, тези 300лв в случая са разпределени в купони - примерно при поръчка за 100лв дават 50лв отстъпка. От следващи покупки. Може и да са други купони, които не са толкова изгодни.

А имат ли ограничен период на действие? Вече няколко пъти отказвам такива купони, защото подозирам, че ще мога да ги ползвам само в близките няколко дни, а точно тогава нищо повече не искам да купувам.
Виж целия пост
# 479
Да, изтичат след няколко дни (мисля, че след 3, зависи от купоните), но после ботът може да ги поднови.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия