Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 10 - ноември

  • 42 495
  • 880
# 495
Благодаря много!
Възстанових си купон за 50 лв от 100 лв, ползвах и 25 лв от възстановените заради повредени артикули от предният път и поръчах доста неща отново за 25 лв само. Доволна съм.
П.П Пуснах си и аз няколко кърпи, имам подобни малки за кухнята, като цяло вършат работа.
Виж целия пост
# 496
Снимката е като показаните тук , ако се окаже нещо не каквото трябва да бъде ги връщам и толкова.  Много мислене за тези пари ... Grinning

Пуснах поръчка с тези кърпи , надявам се да са като тези които се хвалят тук ако ли не ми харесат ще ги върна.

https://share.temu.com/Q4UE1Us9voA
И аз им се чудя на цената. За този размер е супер. Но качеството?
Мисленето беше, защото заради тези кърпи за 4 лв. трябва да се купят още неща, за да се достигне минималната за пазаруване сума 25 лв.
Виж целия пост
# 497
Аз последно време ме е обзела Тему манията и пускам едни поръчки за по 100 лв, заради това възстановяване на кредит . Вчера пуснах една и след това забелязах , че чакам поръчка със същия артикул - комплект за ММ. Дано поне материята е ок .
Виж целия пост
# 498
Заявиха връщане, кутията е малка.
Какво мога да направя?
Виж целия пост
# 499
Заявиха връщане, кутията е малка.
Какво мога да направя?

Пишете на Boxnow. Обвързват номера с по- голяма клетка. Ако артикулите не се побират и в най-големите им,пишете на Temu.
Виж целия пост
# 500
Пуснах поръчка с тези кърпи , надявам се да са като тези които се хвалят тук ако ли не ми харесат ще ги върна.

https://share.temu.com/Q4UE1Us9voA
Кърпите са добри, леко умалени. За тази цена комплекта си е подарък. Не са памук, но и то си пише : Основният материал: Полиестер (полиестерни влакна)
Попиват и съхнат сравнително бързо. Минах ги през сушилня няма поражения.
Аз поръчах в последствие голям размер за баня, понеже обичам огромни кърпи. За път ще са ми незаменими.
През почивните дни и аз пуснах няколко поръчки, дано дойдат навреме, че има между тях и за коледни подаръци.
Всичко ми е с Боксноу ще падне тичане между кутиите им. Уж пренасочих към една , но се съмнявам да мине без проблеми.
Виж целия пост
# 501
Заявиха връщане, кутията е малка.
Какво мога да направя?

Пишете на Boxnow. Обвързват номера с по- голяма клетка. Ако артикулите не се побират и в най-големите им,пишете на Temu.

Трябваше да се обади предварително. Тя вече е отворила кутията с номера на товарителницата. Сега трябва да я анулира и да генерира нова. Преди това звъни на БоксНау.

Днес вече имах корекция на цената. Отварям - 0.01 лв 😀😀😀
Виж целия пост
# 502
Тъкмо си събрах кредитите и ми даде 80 лв връщане, та поръчах рокля за РД на малката и за мен за Нова година, макар, че цветът не е моят.

 https://share.temu.com/73FS8y4RfUA

 https://share.temu.com/ZcJBOBfejbA
Виж целия пост
# 503
Wonder woman същият и аз съм си набелязала. Днес ще го помисля още малко, преди да изтекат купоните.
Аз днес ще го получа. Довечера ще го тествам (поне да видя работи ли) и ще пиша.
Тествахте ли робота за миене на прозорци? Още чакам моя. Гложди ме как се справя и как успява да измие ъглите?
Аз съм много доволна! Уикенда мих прозорци Simple Smile Даже и у свеки минахме външните. Понеже е на нисък етаж се събра публика отдолу да гледа как се движи Simple Smile Недостатък може би е, че не пръска сам, а трябва да напръскаш прозореца. За ъглите - не хваща съвсем, но неизмитото е незначително малко, прозорецът лъщи. Видях  квадратен робот с пръскало в Тему, малко по-скъп е. https://share.temu.com/FtN568JP1FA
Питайте, ако нещо друго ви интересува. Правих клипче, но не знам как да го кача.
Виж целия пост
# 504
Много благодаря за отзивите за роботчето. И аз го чакам. Ако знаех, че има и такива с пръскане сигурно такова щях да си взема, но и така ще съм доволна.
Преди малко си взех три големи пакета от Спиди и предните три бяха със спиди и в обедната почивка ще видя какво е пристигнало.
Виж целия пост
# 505
Аз сега взех един пакет от бокса и чакам два с куриер.
Всичко изглежда наред, но едното е фотоапарат и трябва да го зареждам, за да разбера дали работи.
Виж целия пост
# 506
Wonder woman същият и аз съм си набелязала. Днес ще го помисля още малко, преди да изтекат купоните.
Аз днес ще го получа. Довечера ще го тествам (поне да видя работи ли) и ще пиша.
Тествахте ли робота за миене на прозорци? Още чакам моя. Гложди ме как се справя и как успява да измие ъглите?
Аз съм много доволна! Уикенда мих прозорци Simple Smile Даже и у свеки минахме външните. Понеже е на нисък етаж се събра публика отдолу да гледа как се движи Simple Smile Недостатък може би е, че не пръска сам, а трябва да напръскаш прозореца. За ъглите - не хваща съвсем, но неизмитото е незначително малко, прозорецът лъщи. Видях  квадратен робот с пръскало в Тему, малко по-скъп е. https://share.temu.com/FtN568JP1FA
Питайте, ако нещо друго ви интересува. Правих клипче, но не знам как да го кача.
Може линк към уреда за прозорци?
Виж целия пост
# 507
Когато връщам в кутията ,в която съм получила пратката ли трябва  да  оставя връщането или може и в друга кутия?
Виж целия пост
# 508
Не съм връщала, но кутията не се ли отваря след набиране на кода, т.е. слагаш там, където са ти определили, а не избираш?
Виж целия пост
# 509
Да, набираш код и ти се отваря кутия. Ако е обемна пратката за връщане, трябва да се обадите в бокс нау да предвидят от по-големите боксове.

Колко време гору-долу ви се е бавило връщане на сума, когато реално връщате пратка? На 14ти съм я сложила в кутията на бокс нау.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия