💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 8 (04.11 - 11.11)

  • 70 422
  • 1 163
# 360
Аз гледам назад, после ще ви чета. Харесвам Миряна и Павел ,спокойни душички.
Виж целия пост
# 361
Защо ли дупките в стълбата на Раду ми се струват по-малки...? Питам и отговор не искам. Grinning
Виж целия пост
# 362
Стоножката в изолатора, ако я дадат още един път, ще им е за първи път Grinning
Виж целия пост
# 363
Стоножката в изолатора, ако я дадат още един път, ще им е за първи път Grinning

Тая стоножка я дават повече от Малвина Joy
Виж целия пост
# 364
Отворите на Раду са по-малки от тези на Мартин, да не би да вземе да загуби
любимеца на продукцията
Виж целия пост
# 365
Мартин 10 пъти падна от тая змейка, жалко, че натрупа толкова преднина на стълбата...

На Раду и торбичките са му пробили явно, една му изсипа парчетата на пъзела по земята.
Виж целия пост
# 366
Жалко, че Раду изгуби толкова време на стълбата, на трасето е класи над Мартин. Дано успее да го настигне, защото пъзелът е лесен.
Виж целия пост
# 367
Добре, де! Ако Мартин вземе наградата благодарение на ПР, а не че е най-добрия, дали няма поне малко да е гузен от последвалите коментари от зрителите. 90 000 лв не са кой знае какви пари, че да отнесеш толкова негативи, че не си ги спечелил честно.
Виж целия пост
# 368
Яд ме е за Раду. Заради стълбата ще ходи при стоножката.

А тази игра ми е една от най-гадните. Да, няма мъкнене на 700 кила, но аз лично с моя вестибулар, щях да съм припаднала при първото въртене.
Виж целия пост
# 369
Раду трябваше да си остави капитанството при жените . Макар, че сигурно тогава нямаше да е елиминация Joy
Виж целия пост
# 370
Добре, де! Ако Мартин вземе наградата благодарение на ПР, а не че е най-добрия, дали няма поне малко да е гузен от последвалите коментари от зрителите. 90 000 лв не са кой знае какви пари, че да отнесеш толкова негативи, че не си ги спечелил честно.
То колко народ е спечелил пари по не честен начин и то в пъти повече. Да не мислиш, че им пука кой какво говори за тях. Та и Мартин предполагам така
Виж целия пост
# 371
Колко бил прецизен Мартин, чух Димо да казва, в случай че не сме видели как заяждат прътите на Радо. Ако отиде в Изолатора поне ще има възможност да си ги бие един по един индивидуално.
Виж целия пост
# 372
Този пъзел е май от лесните и по-скоро решаващото е кой стига до него пръв. Направиха усилие максимално да забавят Раду, ако не беше стълбата до сега да е там и да го е наредил.

Предрешена игра, но с каква цел не ми е ясно... да разбъркат женската коалиция? - Раду точно се беше разбрал да играят заедно. Да видим сега там как ще ги режисират и нагласят нещата
Виж целия пост
# 373
В темата не се пише не, защото играчите са обиждани, а заради това, което гледаме в момента.
Предни сезони не смогвахме да се четем. Сега е друго. Видимо и ясно за всички. Толкова.

И прибраха грошовете на Павел. На Миряна забравиха. Там повече грош няма да влезе. Това не е Елизабет, която с една битка нареди колана с пендари.....
Виж целия пост
# 374
Колко бил прецизен Мартин, чух Димо да казва, в случай че не сме видели как заяждат прътите на Радо. Ако отиде в Изолатора поне ще има възможност да се ги бие един по един индивидуално.

Има вариант и прътите на Раду да са по-дълги, напр. с 5 см, което не е забележимо на пръв поглед, но има голямо значение при пъхане и изваждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия