Къде в Бургас? Тема 63

  • 37 136
  • 756
# 150
Препоръчайте ми олекотена завивка 4 сезона ,от кои сте доволни и от къде сте ги купили?
Виж целия пост
# 151
Спешно издирвам от къде мога да купя сурвачки….детето ме сюрпризира, че трябва да носи в училището утре Sad
Виж целия пост
# 152
Спешно издирвам от къде мога да купя сурвачки….детето ме сюрпризира, че трябва да носи в училището утре Sad
На Александровска, пред Стоматологията бабите продават.
Виж целия пост
# 153
Препоръчайте ми олекотена завивка 4 сезона ,от кои сте доволни и от къде сте ги купили?

Аз не ползвам 4 сезона, но ползвам олекотена завивка, която е 100% памук, не е изкуствена. Вече не помня колко грама се води. Зимата ми топли, а пролетта/есеннта не запарва. Все пак трябва да спомена, че аз поддържам топло в къщи. Около 23-4 градуса и много мразя да спя на студено.
Навремето я купих от Jysk, но скоро не съм виждала такива. Сега дебна ако изкарат пак да си купя.
Виж целия пост
# 154
Спешно издирвам от къде мога да купя сурвачки….детето ме сюрпризира, че трябва да носи в училището утре Sad
На Александровска, пред Стоматологията бабите продават.
Има и на пазара Краснодар, където са цветята.
Виж целия пост
# 155
Здравейте, имаме стара дигитална камера с малки касетки, с ценни за нас кадри и видеа. Искам да ги прехвърля на флашка или нещо друго по модерно за да може да ги гледаме на лаптоп. Къде в Бургас предлагат подобни услуги? Благодаря!
Виж целия пост
# 156
Здравейте, имаме стара дигитална камера с малки касетки, с ценни за нас кадри и видеа. Искам да ги прехвърля на флашка или нещо друго по модерно за да може да ги гледаме на лаптоп. Къде в Бургас предлагат подобни услуги? Благодаря!
Проверете в Дигитала.
Виж целия пост
# 157
Препоръчайте ми олекотена завивка 4 сезона ,от кои сте доволни и от къде сте ги купили?

Купувала съм 2 пъти от English Home, доволна съм.
Виж целия пост
# 158
Препоръчайте ми олекотена завивка 4 сезона ,от кои сте доволни и от къде сте ги купили?

Роксима Дрийм в мола. Има и приятен магазин за спално бельо в уличката на Света София. Срещу бившите “Катми”
Виж целия пост
# 159
Моля препоръчайте ми място с хубави мъжки кожени ръкавици.
Radinna,намерихте ли ръкавици? И къде?
Виж целия пост
# 160
Здравейте, имаме стара дигитална камера с малки касетки, с ценни за нас кадри и видеа. Искам да ги прехвърля на флашка или нещо друго по модерно за да може да ги гледаме на лаптоп. Къде в Бургас предлагат подобни услуги? Благодаря!
Ако записите наистина са ви ценни, не позволявайте някой "да се пробва" да ги сваля, ако няма опит. Старите магнитни ленти при стареенето понякога може да се разслоят - магнитния слой се отделя от лентата и се разпада. Дали ще се случи зависи от много неща - как е съхранявана, колко дълго и т.н. Хората с опит го знаят и проверяват.
Виж целия пост
# 161
Моля препоръчайте ми място с хубави мъжки кожени ръкавици.
Radinna,намерихте ли ръкавици? И къде?
Купих от Митрон на Богориди. Вчера видях и в Галерията сергия срещуТеранова.
Виж целия пост
# 162
Да сте виждали да продават някъде малка електрическа кана, към 500-600мл. Предпочитам метална или стъклена. Да не е пластмасова.
За съжаление нямам много време да обикалям по магазините, за това питам направо тук.
В краен случай може и да е ел. джезве.
Виж целия пост
# 163
Ел.джезве гледах днес в Технополис.
Виж целия пост
# 164
Здравейте , техник на пералня ми е нужен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия