Къде в Бургас? Тема 63

  • 37 134
  • 756
# 180
Благодаря. В Юск са микрофибър, аз искам памук, в Калогера не харесах.
Ще видя в Инглиш хоум.
Виж целия пост
# 181
Благодаря. В Юск са микрофибър, аз искам памук, в Калогера не харесах.
Ще видя в Инглиш хоум.
От Айко съм купувала. Може да погледнете онлайн, мисля, че и наличност по градове излизаше там.
Виж целия пост
# 182
На 25.12 кои вериги за хран.стоки ще работят?
Виж целия пост
# 183
Благодаря. В Юск са микрофибър, аз искам памук, в Калогера не харесах.
Ще видя в Инглиш хоум.
В Домко има памучни халати.
Виж целия пост
# 184
Marid, благодаря!
Домко е добър избор, дори и в ниския ценови клас качеството изглежда добре (Мисони за 500 лв, мерси ще пропусна).
Много хубав дамски летен халат си намирам, освен с качулки за баня.
В Инглиш хоум нямат големи размери (XXL и повече). 
Виж целия пост
# 185
Мисля,че Била и Метро работят на 25.12
Виж целия пост
# 186
На 25.12 кои вериги за хран.стоки ще работят?
По спомен от предишни години - никои. Кауфланд, Лидъл, Метро по принцип на 25ти и 01ви почиват. Само кварталните магазинчета работят.
Всъщност май Била работят ежедневно без оглед на празници.
Виж целия пост
# 187
Работят само денонощните - Абсолют до морската, Екватора в Меден Рудник и още един преди к-с "Иглика". За тези знам, защото сме нощни птици в къщи и често пазаруваме по никое време.
Виж целия пост
# 188
,,Анет ,, работят. Ще почиват само на 1.01
Била също работят.
Виж целия пост
# 189
Перлите в Лазур ще работят
Виж целия пост
# 190
Метро работи от 6 до 19ч  на 24/25
Виж целия пост
# 191
Благодаря. В Юск са микрофибър, аз искам памук, в Калогера не харесах.
Ще видя в Инглиш хоум.
Ние скоро взехме памучен халат от Мьомакс. Добро качество на невисока цена.
Виж целия пост
# 192
Може ли на лични телефон за майстор на пералня?
Виж целия пост
# 193
Търся добър фотограф за коледна фотосесия явно за догодина...тази година си напатих от една фотографка!!!!!
И името й ще напиша,който се интересува.... изобщо не ходете при нея!

Една или две Били работят и на 1 със сигурност тази на Трапезица и в м.р.и в двете сме ходили на първи въпроса е дали и двете ще работят или едната
Виж целия пост
# 194
Коя е фотографката и какво не ви хареса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия