Къде в Бургас? Тема 63

  • 37 105
  • 756
# 510
Паздерова дали заличава белег от секцио с лазер?
Виж целия пост
# 511
Виждали ли сте някъде да продават картички от квилинг?
Виж целия пост
# 512
Здравейте! Малко извън темата. От известно време звънят по телефона и предлагат услугата-изследване с квантов анализатор в Бургас -безплатно! Идват не знам от къде?!Самото изследване  ,ако се прави от знаещ човек и специалист е много полезно и е добре да се направи. Само ,че тази безплатна услуга ми се струва съмнителна. Някой да си е правил и даде отзиви? Доколкото знам в петък  ще  се извършва  през деня от 10-14 ч. Имало и някаква беседа.
Виж целия пост
# 513
Къде продават арабски питки от тези, с които правят дюнерите? Нямам предвид този лаваш.....
В хлебарницата на ул Калоян до м-н Болеро,посока Борисовата градина.Имат всякакви размери.

За тази хлебарница ли става въпрос?
https://www.google.com/maps/@42.4937781,27.4638179,3a,75y,51.89h … MDSoASAFQAw%3D%3D
Миналата седмица пратих там мъжа ми, но не работили - към 13-14ч. в делничен ден беше. Рано ли затварят или е друга хлебарницата?
Виж целия пост
# 514
Къде продават арабски питки от тези, с които правят дюнерите? Нямам предвид този лаваш.....
В хлебарницата на ул Калоян до м-н Болеро,посока Борисовата градина.Имат всякакви размери.

За тази хлебарница ли става въпрос?
https://www.google.com/maps/@42.4937781,27.4638179,3a,75y,51.89h … MDSoASAFQAw%3D%3D
Миналата седмица пратих там мъжа ми, но не работили - към 13-14ч. в делничен ден беше. Рано ли затварят или е друга хлебарницата?
За същата. Имат почивка от 14 до 16 ч. Но понякога и в този интервал работят. Почиват само неделя. Хлябът е винаги пресен и свършва бързо.
Виж целия пост
# 515
Благодаря, освен пак да се пробваме. Отдавна не бях чувала за магазин за хранителни стоки с обедна почивка.
Между другото, като стана въпрос за хлебарници, скоро намерихме в офиса забравен хляб от Коледа, производство на Джейелпи - без грам мухъл, в отворен найлонов пакет и в много влажно помещение. Не знам от какво ги правят хлябовете, но мъжът ми вече не иска да купува хляб оттам.
Къде другаде останаха в града хлебарници за ръчен хляб, който да правят на място?
Виж целия пост
# 516
Може да ме анатемосате, но харесвам Лидълския хляб от пекарната.
Мухлясва на третия ден, ако не го държа в хладилник.
Виж целия пост
# 517
Къде другаде останаха в града хлебарници за ръчен хляб, който да правят на място?
В Тезгях правят.
Виж целия пост
# 518
И на Лидл, и на Била са много вкусни хлябовете от пекарната, спор няма, ама съдържанието им е от поне 20 съставки. Направо да се изумиш колко химия може да се сложи в един хляб.
В ТОХ-а учениците правят ли хляб, както едно време?
Виж целия пост
# 519
Здравейте, момичета, можете ли да ми препоръчате тапицер в града ни? Искам да претапицирам седалките на диван, тапицерията е изкуствена кожа и се лющи, а дивана е на две години и ни е много удобен.
Виж целия пост
# 520
Няколко пъти взимам хляб от спелта с квас и ни харесва (коричката е малко жилава,но е вкусен) от пекарна, която е на ъгъла на Богориди и Цар Симеон (след заведението за хранене). Имат ръжен, лимец и други.

Maybe you Има тапицер на Сливница, след Калоян. Но не мога да дам отзив. Искаха на място да им носим дивана и се отказахме.
Виж целия пост
# 521
Не съм доволна от тях. Носих столове за оправяне, нищо не оправиха, а пари взеха. Както си бяха издънени (обясниха ми, че някакви колани се късали, трябвало да се зашият, помолих ги да сложат допълнителен материал да укрепят, за да не стоят така издънени, уж обещаха), така си и останаха.
Виж целия пост
# 522
Здравейте! Малко извън темата. От известно време звънят по телефона и предлагат услугата-изследване с квантов анализатор в Бургас -безплатно! Идват не знам от къде?!Самото изследване  ,ако се прави от знаещ човек и специалист е много полезно и е добре да се направи. Само ,че тази безплатна услуга ми се струва съмнителна. Някой да си е правил и даде отзиви? Доколкото знам в петък  ще  се извършва  през деня от 10-14 ч. Имало и някаква беседа.

Относно това подчертоното. Пълна лъжа и измама са тези биоскенери.
Виж целия пост
# 523
Не съм съгласна! Правила съм си преди години при д-р ЯЛЪМОВА.
Виж целия пост
# 524
Не съм съгласна! Правила съм си преди години при д-р ЯЛЪМОВА.
И какво? Моля да дадете повече информация
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия