Къде в Бургас? Тема 63

  • 37 106
  • 756
# 525
Не съм съгласна! Правила съм си преди години при д-р ЯЛЪМОВА.

И? Какво ви откриха и как ви лекуваха?
Виж целия пост
# 526
Здравейте, момичета, можете ли да ми препоръчате тапицер в града ни? Искам да претапицирам седалките на диван, тапицерията е изкуствена кожа и се лющи, а дивана е на две години и ни е много удобен.
Погледнете във Фейсбук Тапицер Бургас Ямбол . Преди 2 години ги ползвах , доволна съм . На място идват за оглед , казват цена и бързо работят .
Виж целия пост
# 527
Виждам голяма табела "Тапицер" до Кауфланд в Изгрев. Ако тапицера е Ицо, който имаше ателие там още преди да съществува Кауфланд- много е добър. Но, доколкото знам- той беше автотапицер, а и не знам дали е същия. Ако имате път натам, може да питате.
Виж целия пост
# 528
Относно изследването с квантов анализатор-аз лично съм доволна. Това беше преди около 10 години и не знам дали в момента д-р Ялъмова се занимава. Работя в тази област и  имам необходимите познания. Не мисля да изпадам в подробности какво са ми открили, защото слава богу нямах и сериозен здравословен проблем. Това  обаче, което получих като информация  ме удовлетвори напълно и даде логични обяснения на оплакванията ми. Освен ,че ме осведомиха за състоянието на коремни и др. органи, получаваш  резултати за  стойностите на витамините и минералите в организма. Разбира се, няма пълна гаранция за достоверността ,но това се случва и в традиционната медицина и в кл. лаборатории. Затова всеки сам за себе си решава къде да отиде и какво да направи за себе си. Просто изказвам мнение. Мисля, че има значение апаратурата и кой стои зад нея?
Виж целия пост
# 529
Каква е цената на кортовете за тенис за час примерно  и кога могат да се ползват ?
Виж целия пост
# 530
Здравейте!
Моля да споделите, откъде купувате прясно месо- свинско, пилешко - но наистина прясно, не транжирано отдавна, да не е донесено и стояло незнайно колко дни на витрина 😏
Виж целия пост
# 531
Прясно свинско - от Калчево, магазинът им е на Гладстон и Сан Стефано. Чудесно е месото.
Пилешко българско не купувам, досега не съм намерила читаво и немиришещо. Купувам  само румънско.
Виж целия пост
# 532
Прясно свинско - от Калчево, магазинът им е на Гладстон и Сан Стефано. Чудесно е месото.
Пилешко българско не купувам, досега не съм намерила читаво и немиришещо. Купувам  само румънско.
Благодаря!
А пилешко - румънско- откъде купувате?
Виж целия пост
# 533
Какво се има предвид под това да не е транжирано. Искате цяло животно ли да закупите?
Виж целия пост
# 534
Купувам от Меском на Кирил и Методий
Виж целия пост
# 535
А пилешко - румънско- откъде купувате?

Най-много ми харесва марката Fragedo, от "Метро", понякога пускат и в "Кауфланд" - даже тази седмица в брошурата пише, че ще има бутчета. От Лидл също съм взимала румънско пилешко, от друга марка, също е добро.
Виж целия пост
# 536
Какво се има предвид под това да не е транжирано. Искате цяло животно ли да закупите?
Извинете, не съм дописала. Поправих.
Виж целия пост
# 537
Здравейте! Ще попитам и в тази тема, ако имате добри впечатления от някъде. Моля, за препоръка къде в Бургас да направя скенер на цяло тяло? От болницата, в която се лекувах ми го искат (досега там съм го правила - гр.София),но сега тук ще го правя. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 538
Някой да има опит с лечение и грижи за раково болни последен стадий в Бургас? Ще на консултация в Дева Мария. Нали имат нова онкология уж. Оттам насетне какво обаче... Много въпроси имам. Ако има някой, минал през това със свой роднина, може ли да ми пише на лично.
Виж целия пост
# 539
Преди време тук имаше пост за място където  пълннят бутилки за машина Gazeero,за да не се пращат и чака?Някой може ли да ми припомни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия