Първо причастие

  • 1 577
  • 16
# 15
Точно така - и в православието има причастие: https://www.pravoslavieto.com/docs/Tainstva/prichastie/index.htm.

Православните християни се причастяват с хляб и вино, а миряните католици - само с хляб.

Просто кажете, че сте православни и че не желаете католическо причастие. Нямат право да ви карат насила.
Виж целия пост
# 16
Здравейте.Вече се изяснихме с директорката.Благодаря още веднъж.Хубав ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия