Къде в София - тема 6

  • 40 922
  • 667
# 660
del
Виж целия пост
# 661
В Халите беше и ми беше любим магазин, имаше всичко и на ниски цени.
Виж целия пост
# 662
del
Виж целия пост
# 663
От Халите много ми липсва магазинът на КФМ, както и щандът с варива и този с маслини. Имаше наистина много голям избор на всякакви стоки. А сладоледите Феникс като ги пуснаха в началото, бяха огромен хит. Жалко че съсипаха Халите с този Кауфланд!
Виж целия пост
# 664
И щанд на Сано имаше...еврейските перилни препарати.
Виж целия пост
# 665
del
Виж целия пост
# 666
Освен това, идеята на халите, които и да било хали, е да има различни магазини/щандове под един покрив. Реално с този Кауфланд съсипаха Централните хали. А комбинацията между първоначалната архитектура на Халите и стоката в Кауфланд е потресаваща!   
Виж целия пост
# 667
Дали мога да купя от някъде зелени шишарки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия