Къде в Пловдив??? - 107

  • 28 773
  • 740
# 705
В спешното, от там ще Ви насочат. Ние сме много доволни от тяхното спешно, последно ходихме вчера. Много са адекватни и организирани. И детето водим там, нямат грешка в лечението до момента. Имат и договор с част от лекарите, като в такъв случай прегледът не се заплаща.
Виж целия пост
# 706
В Пълмед детското е вече мизерия за мен, храната също не е по-различна от такава в държавна болница, последно миналата година лежахме там с детето.
Виж целия пост
# 707
Аз за спешното им пиша. И за спешни прегледи в детски кабинет, горе пред отделението. В самото отделение не ни се е налагало да постъпваме.
Виж целия пост
# 708
В Кичука има ли ЛЛ, който приема с предварително запазени часове?
Виж целия пост
# 709
Трябва ми хубав диван?
Виж целия пост
# 710
Трябва ми хубав диван?

Разгледахте ли Икеа, Айко и Мьомакс?
Виж целия пост
# 711
Трябва ми хубав диван?
Има тема Мека мебел ,влезте да погледнете. Понятието ,,хубав диван ,,има за всеки различно значение.
Виж целия пост
# 712
Влизам с молба за препоръка на фирма или човек, който да ми направи проект за кухня.
Спрямо него, ще се определи мястото на правата и обратната вода, в помещение, което е за ремонт.
Виж целия пост
# 713
0897053183 Недялко Megafix
Виж целия пост
# 714
За дивани- фирма "Валинор".
Виж целия пост
# 715
В кое отделение отидохте? Често 'закачам" стомашночревните вируси на децата, иска ми се да знам какви варианти имам.
В спешното, директно там ми закачиха системата и дадоха рецепта за лекарства.
Виж целия пост
# 716
Здрвейте, момичета!
Можете ли да ми препоръчате проверен майстор за ремонт на бойлер?
Благодаря!
Виж целия пост
# 717
Здрвейте, момичета!
Можете ли да ми препоръчате проверен майстор за ремонт на бойлер?
Благодаря!
0878 817124 Милко
и за перални и готварски печки също
Виж целия пост
# 718
В Кючука от кой магазин мога да купя качествено месо, кайма?
Рядко пазарувам в Била, там какво е положението?
Виж целия пост
# 719
В Кючука от кой магазин мога да купя качествено месо, кайма?
Рядко пазарувам в Била, там какво е положението?

В билла каймата е отврат.
По-скоро Слънчеви лъчи, и там развалиха каймата, но пак е по-добре от тази на Билла
В Билла могат да ти смелят месо на място, но само свинско, ако този вариант те устройва.
Иначе Южен полъх /в къщата, където беше сладкарница Светлана/.
Там в близост има още 2-3 месарски магазина, но не съм купувала и не мога да кажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия