Къде в Пловдив??? - 107

  • 28 770
  • 740
# 345
В подлеза на Шести септември и Цар Борис III има магазин за бельо и пижами. Понякога има големи номера.
Аз много харесвам магазина на Ареал в Асеновград, голямо разнообразие и номера. Разбрах, че не е вариант, но все пак да го спомена.
Виж целия пост
# 346
На Ареал последните години влошиха качеството на трикото. За това. След първото пране, макар и на ниски градуси се свиват прекалено много. Дължината на панталоните ми става до средата на прасеца, на ръкавите същата работа. бях забравила за магазина в подлеза на Чифте баня. Благодаря за идеята.
Виж целия пост
# 347
Освен подлеза на Чифте баня има и едно магазинче в подлеза на площад Съединение. Предната седмица купих на детето много хубава, турска и имаше дамски, но не обърнах внимание какви номера предлагат.
Виж целия пост
# 348
Къде мога да си купя бански в реален магазин-ще ходя на СПА
Виж целия пост
# 349
Къде мога да си купя бански в реален магазин-ще ходя на СПА
Декатлон
Виж целия пост
# 350
Къде мога да си купя бански в реален магазин-ще ходя на СПА
Магазинът на Za za срещу Полиграфия, Южен полъх.
Виж целия пост
# 351
Къде има избор на халати за баня?
Виж целия пост
# 352
Къде има избор на халати за баня?
Голям избор имаше в магазина на Мария Луиза през ноември. Над 20 вида бяха. Скоро не съм ходила и не зная сега преди празниците какво има налично.
В петък видях, че има отворен магазин на Инглиш хоум в мола в Тракия.
Виж целия пост
# 353
Къде може да се види Дядо Коледа на 24 и 25.12?
Виж целия пост
# 354
Аз да попитам, за магазин за пижами. Търся зимна, дамска, голям номер, само да не бъдат произодство на Ариал, Асеновград. В Гранда на първия етаж не можаха да ми предложат нищо по голямо от XL. ..

Кло, това в магазина с халатите и пижамите с/у Виваком или в онзи до ескалатора за надолу?
В първия обикновено има големи номера,  преди 3 седмици си купих 3ХЛ. Ако няма в момента, собственичката (една възрастна дама) казва кога ще зарежда.
Виж целия пост
# 355
Същия, срещу Виваком, с халатите. Каза, че са обрани големите номера и не планира зареждане.
Виж целия пост
# 356
"Инглиш хоум" вече работи на третия етаж в "Плаза".
Виж целия пост
# 357
Знаете ли от къде да си купя хубави орехи? 😀
Виж целия пост
# 358
Ако търсиш с черупки предполагам пазара на младежка/гребната и/или търговиите на първенец.
Иначе без черупки в лидл са хубави и на търговиите също
Виж целия пост
# 359
Знаете ли от къде да си купя хубави орехи? 😀
Преди малко купих от магазина на Бахарика на Събота пазар, хубави са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия