Booking /Тема 10/

  • 35 707
  • 710
# 180
Ако резервацията е наистина голяма, по-добре да се раздели на две и да се използват 2 кода, за да има по-голям кешбек.

И това е така, но дали е възможно да стане фал и след като резервираш за първия период, цената за втория да се промени?
Иначе, аз все големи резервации правя, защото пътуваме по-малко пъти в годината, но за по-дълго, ама досега не съм разделяла. Simple Smile
Не съм пробвала. Ние много не се задържаме на едно място. Simple Smile Дори не се бях замисляла за тази възможност до това лято, когато направихме доста скъпа резервация за Франция. Много се учудих, че дадоха само 100 евро и едва после се сетих как всеки път пишат за максималния размер кешбек. Simple Smile

Може би ако се отворят вариантите през различни браузъри, ще се види дали цената се различава.
Виж целия пост
# 181
Здравейте! Моля този път аз за код. Ако някой има, моля да ми го изпрати на лично съобщение. Спешно ми е.
Виж целия пост
# 182
Някой да иска код  до12,12?
Виж целия пост
# 183
Някой да иска код  до12,12?

На мен ако може, моля
Виж целия пост
# 184
….
Молба към модератор - ако е възможно, от време на време да се разчиства темата от стари/ползвани кодове и благодарности, за да могат да останат някакви по-полезни мнения по темата.
Виж целия пост
# 185
Имам код за мин. 50 € резервация до 12.12...пращам на първия писал на лс.
Виж целия пост
# 186
Имам код за мин. 50 € резервация до 12.12...пращам на първия писал на лс.

Здравейте,

писах Ви.

Поздрави Simple Smile
Виж целия пост
# 187
simona_1313 изпратих ви го.
Виж целия пост
# 188
Свободен код, валиден до 12.12. , предоставен ми от  Vivi, но за съжаление няма да мога да го ползвам, тъй като датите за резервацията ми все още не са сигурни.
Ще е за първия, цитирал поста.

Тъй като цял ден никой не пожела кода тук, ще копирам поста и в групата за размяна на кодове. Ако и там никой не го пожелае до 1-2 часа, ще редактирам отново и ще публикувам и самия код.

Изпратен на zanetti
Виж целия пост
# 189
Имам код до 13 .12 - 10% до 100Е.
Виж целия пост
# 190
Имам код до утре до 100евро
Виж целия пост
# 191
Имам код до утре до 100евро

Моля, за мен. ☺️
Виж целия пост
# 192
Здравейте, някой наемал ли е кола през Букинг? Интересува ме реални ли са офертите в които е отбелязано, че колата е с 0,01 Евро депозит.
Виж целия пост
# 193
Наемала съм, беше най ниската цена която можах да намеря за конкретните ми изисквания, въпреки че колата беше на sixt и някак си очаквах при тях самите да е с по-ниска цена..
Но не е била с такъв депозит, беше си със някакъв стандартен. Който дори не бяха изтеглили, а само блокирали в картата и освободиха после
Виж целия пост
# 194
Имам код до 13 .12 - 10% до 100Е.

Публикувам го:

B4A5HW498K
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия