Booking /Тема 10/

  • 35 708
  • 710
# 165
...
При резервацията Букинг ми даде награда безплатно такси от летището до хотела. На някой случвало ли се е? Как се процедира в такива случаи - табелка с името ли да пиша да носи?
Аз съм получавала безплатно такси от летище до града, като разстоянието беше около 50км.
След като заявих, че искам да се възползвам от предложението, в съобщение получих повече подробности, както и аз дадох номер на полета.
На летището трябваше да намеря определено място, където ме отметнаха в списък и след няколко минути дойде и таксито - луксозен ван, който ме закара до хотела. Така ми допадна возенето, че се чудех дали да не се възползвам и на връщане, вече не безплатно.
Виж целия пост
# 166
Здравейте, получих код от Queen L, но късно го видях. Пускам го тук, а не на съобщение, защото не е ясно до коя дата е валиден. Всички благодарности са за Queen L
Виж целия пост
# 167
Здравейте, днес по-късно ше запазвам голяма резервация за хотел в Дубай, и искам да се възползвам от кода, защото ще ми бъде от полза, някой ако случайно може да ми предостави ще го помоля да ми пише на лично, ще съм благодарен!
Виж целия пост
# 168
Здравейте, днес по-късно ше запазвам голяма резервация за хотел в Дубай, и искам да се възползвам от кода, защото ще ми бъде от полза, някой ако случайно може да ми предостави ще го помоля да ми пише на лично, ще съм благодарен!
Да знаете, че връщат най-много 100 евро. Ако резервацията е наистина голяма, по-добре да се раздели на две и да се използват 2 кода, за да има по-голям кешбек.
Виж целия пост
# 169
Някой има ли свободен код за Букинг? Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Ако резервацията е наистина голяма, по-добре да се раздели на две и да се използват 2 кода, за да има по-голям кешбек.

И това е така, но дали е възможно да стане фал и след като резервираш за първия период, цената за втория да се промени?
Иначе, аз все големи резервации правя, защото пътуваме по-малко пъти в годината, но за по-дълго, ама досега не съм разделяла. Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Може цена да се смени, може да няма стаи, може всичко. Ако ви се занимава и имате два кода, но зависи и колко е голяма сумата все пак, за 2200 лв не си струва например.
В условията на кода обикновено е посочено до каква сума макс. връщат (най-често до 100 евро/200лв). Ако не, честито, паднал ви се е по-готин код, но пак си прочетете условията.👍
Виж целия пост
# 172
Всичко може да стане, но може да направиш проверка първо без да плащаш. Ако не оставиш дни между проверката и действителната резервация няма да има промени или да свършат стаите.
Виж целия пост
# 173
...
Че връщат до 100евро вярвам всеки знае, винаги го пише в условията.
Лично на мен са ми връщали и повече от 100 евро. Мисля около 120, сумата беше в долари 130, но те я преобразуват в евро.
Явно понякога има и различни кодове.
Виж целия пост
# 174
Тогава условието е било друго предполагам. Няма как да напишат, че ще получите до определена сума и да получите повече. Ще си коригирам поста.
Виж целия пост
# 175
Здравейте, днес по-късно ше запазвам голяма резервация за хотел в Дубай, и искам да се възползвам от кода, защото ще ми бъде от полза, някой ако случайно може да ми предостави ще го помоля да ми пише на лично, ще съм благодарен!
Да знаете, че връщат най-много 100 евро. Ако резервацията е наистина голяма, по-добре да се раздели на две и да се използват 2 кода, за да има по-голям кешбек.

Не, за около 1850 лв е резервацията. Все още нямам код и ще почакам Simple Smile Все пак близо 200 кешбек не е зле….
Виж целия пост
# 176
Имам код валиден до 12- и декември
E62Z23YDC5
Виж целия пост
# 177
Имам код валиден до 12- и декември
E62Z23YDC5

Използван. Мерси!
Виж целия пост
# 178
Привет, търся свободен код. Моля на лични.
Виж целия пост
# 179
Здравейте, моля за код на лично съобщение 🙏🙏🙏
Много благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия