Къщата на инфлуенсърите - Тема 9 (сезон 3)

  • 54 142
  • 804
# 30
Стига сте повтаряли за това влечение на Кико към малолетни, беше бъзик. Вижте му инстаграма, той има от години връзка с жена, която (ако не греша) е по-голяма от него. И е на 25 г.
Мен не ме интересува представянето на участниците в игри. Има достатъчно формати с такава насоченост. Този трябваше да си е ББ с инфлуенсъри. Георги се вижда, че ако не са игрите, хич го няма като присъствие. Всички споделят, че той даже не изслушва хората. Държи просто той да си каже, каквото има да каже.

Аз също не приемам сериозно изявлението на Кико за 14-годишните. Обаче сега, един такъв момент е, че гаджето му има дете и това дете е дъщеря на 16 години. Малко конфузно се получава и друг път трябва да внимава. Smile
Виж целия пост
# 31
Който няма много опит с публични изяви, говори глупости. Grinning Поне при него видях, че последно време стана по-спокоен и умерен в изказванията си.
Виж целия пост
# 32
Обаче сега, един такъв момент е, че гаджето му има дете и това дете е дъщеря на 16 години. Малко конфузно се получава и друг път трябва да внимава. Smile
На 16 лии? 😳 В един от епизодите като разказваше, че приятелката му е по-голяма от него мисля, че спомена, че разликата им е 5 години. Което отново доказва, че Кико не е на 25, както се представя и Дани правилно си го разкри. 😂
Виж целия пост
# 33
Кико ми изглежда като на 28-29.

Виж целия пост
# 34
От оставащите хем нямам явен фаворит, защото всички си имат минуси, хем донякъде всички заслужават.

В общи линии ще стискам палци да не е Жоро.

Класацията ми май е Валерия, Кико, Янков, Жоро.
Виж целия пост
# 35
Кико ми изглежда като на 28-29.
Да, ако не е дори и на повече, тъй като Венета е на 30, Дани на 31.
Виж целия пост
# 36
Обаче сега, един такъв момент е, че гаджето му има дете и това дете е дъщеря на 16 години. Малко конфузно се получава и друг път трябва да внимава. Smile
На 16 лии? 😳 В един от епизодите като разказваше, че приятелката му е по-голяма от него, мисля че спомена, че разликата им е 5 години. Което отново доказва, че Кико не е на 25, както се представя и Дани правилно си го разкри. 😂

Или по-скоро, не е искал да шокира хората, че имат по-голяма разлика. Simple Smile Няма значение. Тя изглежда страхотна дама.
Виж целия пост
# 37
Някой има ли представа как ще протече гласуването по време на финала? СМСи ли? Някаква платформа ли, сайт ли...? Предполагам, че гласуването ще е безплатно, хаха.
Виж целия пост
# 38
Азов каза, че Кико е на толкова, на колкото е казал, че е.
Виж целия пост
# 39
Обаче сега, един такъв момент е, че гаджето му има дете и това дете е дъщеря на 16 години. Малко конфузно се получава и друг път трябва да внимава. Smile
На 16 лии? 😳 В един от епизодите като разказваше, че приятелката му е по-голяма от него мисля, че спомена, че разликата им е 5 години. Което отново доказва, че Кико не е на 25, както се представя и Дани правилно си го разкри. 😂

Тц, тц, тц...сега ще накарате момчето да си покаже личната карта в подкастите.
Виж целия пост
# 40
Или по-скоро, не е искал да шокира хората, че имат по-голяма разлика. Simple Smile Няма значение. Тя изглежда страхотна дама.
Така е, сега и аз им разгледах профилите, личи си, че е по-голяма, но изглежда невероятно. Но в никакъв случай той не изглежда като 25 годишен. 😂
Тц, тц, тц...сега ще накарате момчето да си покаже личната карта в подкастите.
Честно казано изобщо не бях обръщала внимание на годините ви във визитките. Просто Дани го спомена в подкаста, че Кико и Коцето му били набори и от там се зачудих и съм склонна да повярвам.
Виж целия пост
# 41
Е алкохолът не прощава Grinning
Виж целия пост
# 42
Или по-скоро, не е искал да шокира хората, че имат по-голяма разлика. Simple Smile Няма значение. Тя изглежда страхотна дама.
Така е, сега и аз им разгледах профилите, личи си, че е по-голяма, но изглежда невероятно. Но в никакъв случай той не изглежда като 25 годишен. 😂
Тц, тц, тц...сега ще накарате момчето да си покаже личната карта в подкастите.
Честно казано изобщо не бях обръщала внимание на годините им във визитките. Просто Дани го спомена в подкаста, че Кико и Коцето му били набори и от там се зачудих и съм склонна да повярвам.

Е, окей. Щом Бог Даниел така е казал, значи е така. Иначе виде му се края, любопитно ми е мнението на бг мама за целия сезон. Всички ъпс енд даунс според вас.
Виж целия пост
# 43
Е, окей. Щом Бог Даниел така е казал, значи е така.
В никакъв случай не съм казала такова нещо, казах, че след като чух неговото изказване се замислих кой на колко ми изглежда и кой на колко се е представил. Отново казвам преди това изобщо не съм обърнала внимание на изписаните години и мнението му ме накара да се замисля просто. 😃
Виж целия пост
# 44
Аз все пак се надявам Павката и Ицака да ги попитат открито на колко години са - и Коцето, и Кико. Тъпо би било да се лъже за подобно нещо - и от тяхна страна, ако са го направили, и от страна на Даниел, ако пък той си го е измислил...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия