🧿 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🧿 В очакване на "Eşref"/"Ешреф" 🧿 Проекти, партньори и приятели 🧿 Тема - 21

  • 12 504
  • 737
# 210
Можеше и по добре  на 2 бях си фиксирала Гадар, после си промених отговора.
Аз пак ще ги по огледам.

Момичета, вижте испанките кой спягат за партньрка наЧаатай:

Аз съм е гледала в една единствена серия с Джан Яман "Erkenci Kus", много я харесва мойта  приятелка (моята туркиня) и казва, че е много добра актриса и много таланлива.
Не е мой тип, нещо ни ме грабва по симпатия, ама я дават за много таланлива.
Виж целия пост
# 211
За тази вчера видях, че я пишеха с български корени. Сега проверих - баба ѝ е от България.
Сега я дават по БТВ стори
Виж целия пост
# 212
Ели, справила си се чудесно!
Въобще, всички имате попадения.
Браво! Hands Clap
 Това наистина е много трудно!
Цвети ще  отсъства за известно време, но може nanni да реши да се пробва по-късно. Затова няма да пускам още верните отговори.
А междувременно-"Клюки от архива "
Помните ли, че ви бях показала Серенай, която купува килим с майка си.
(в ръце държеше шапката с петел на Чачко)
Тук Чачо гледа "Medcezir "

А наблюдателни фенове са забелязали килимчето под краката му.Wink
Виж целия пост
# 213
Здравейте момичета,
Незииии, ♥️♥️♥️
Благодаря, че ме изчака....😀
Изключителна загадка, бях сигурна за Яман и Емир, .... Пеями и Кюбра....
Прочетох Ви, така, че давай отговорите Simple Smile

Ооо, За Демет Йоздемир мога да кажа, доста талантлива, успешна, специфична и умела ...
Ще има успех с Чачо, но не ми се вярва да ги съберат .... а и не ми стоят някак един до друг.....русо ми се иска....контраст някак.....
Виж целия пост
# 214
Демет за мен, става само за комедия. В другите жанрове не й се получава, много се напъва, няма я тая свободна игра, която я прави в комедията. Въпреки, че на моменти в Птичката доста преиграваше, там режисьора ги беше оставил да импровизират.
Виж целия пост
# 215
Момичета, благодаря ви, че се включихте в играта с хъс и ентусиазъм!
Не,че съм се съмнявала във вас! Heart
Ето и отговорите:
(Жаки, ще ме извиниш за многото снимки)
1.Пеями

2.Дахан

3.Сарп

4.Гьокан

5.Яман

6.Мехмет Али

7.Хакан

8.Баръш

9.Онур

10.Сайгън

11.Емир

12.Емир 2

13.Семих Атеш

Виж целия пост
# 216
Нези, извинена си!
Много ме затрудни, но беше яко!

Ново от Бусенце




Виж целия пост
# 217
Аз първо мислех да търся свъсените вежди и да кажа Дахан. Еми той на половината е със сбръчкани вежди.
Семих и Сарп ми бяха най-трудни за откриване

Но много се забавлявах.
Виж целия пост
# 218
Е, трябваше да е трудно, иначе можеше да избера по-специфични погледи. Wink
А за Мехмет Али бях сигурна, че няма да ви затрудни, защото има един белег на носа, между очите, който е специфичен за него.
Благодаря ви още веднъж за участието! Hug
Идеята я взаимствах от Айрето, от темата на Къванч.
Онази девойка, която си правеше реклама на гърба на Чаатай е взела вчера награда-златна палма.

Според румънките този, от Инстаграм сторито на Айсун е треньора, а не Чачо...Thinking
Виж целия пост
# 219
Нези, на един от уредите в клипа се вижда че има бял надпис. Аз съм сигурна, че е Чаатай. Единствено ме разколебава ръста му, но нямам идея дали тя не е много висока също.
Виж целия пост
# 220
Нези, благодаря за днешната загадка!
 Много ми хареса, даже в един момент забравих за имената на образите на Чачо и ми трябваше време да се сетя за всичките му проекти.
Такива тренировки са полезни за нас.
Чачо в залата да тренира, ние тука ще си тренираме мозъците.😀

Ами, това килимче съм го виждала и при майка му в Чанаккале. Ако е същото,  де...
Виж целия пост
# 221
Хаха! Явно всички са си купили такива килимчета! Grinning
Ели, ама и ти си много наблюдателна!
Истински детективи сме вече! Разнищваме всяка снимка.
Гери,  аз също си помислих за ръста.Тя май не е толкова висока...
За худито, е ясно, видях го, понеже това е слогана на залата, явно всички имат такива.
Но ми прави впечатление,че никой от фен страниците на Чаатай не разпространи сторито, а знаем какво става, когато той се появи, дори и в гръб.
А и ...начина по който му стои долнището на анцунга не ми е като при Чачо.
Виж целия пост
# 222
Приемам доводите ти, Нези. Не знаех това за слогъна.

А килимчето може да е било подарък от сватята.
Виж целия пост
# 223
  От Сумие





Виж целия пост
# 224
Добро утро, момичета! Coffee



Ако има някой, който не е гласувал в последната фаза на Пеперудите, пускам линка.
Чачо има номинации за най-актьор и за Кюбра (уеб сериал)
Финално гласуване на наградите Panten Golden Butterfly.
Утре е последен ден за гласуване.
https://www.pantenealtinkelebekodulleri.com/oy-ver-final
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия