🧿 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🧿 В очакване на "Eşref"/"Ешреф" 🧿 Проекти, партньори и приятели 🧿 Тема - 21

  • 12 504
  • 737
# 225
Добро утро, момичета!
Чачо ме вдъхнови и тази сутрин бях на ранна йога. Wink
На днешната дата, 20 ноември е Световния ден на децата.
Не веднъж сме казвали,че той много обича децата и е много мил и внимателен с тях.
Затова днешната "Клюка от архива " е свързана с едно посещение на Чаатай и Серенай в дома на едни малки фенове.






Скрит текст:








[/url]

Последното е колаж, но много сполучлив и абсолютно възможен точно по това време. Wink
Вижте, колко са усмихнати, мили и търпеливи с децата. Жертвали са малкото си свободно време, за да ги направят щастливи!
Големи сладури са! Heart
Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня
Виж целия пост
# 226
Хубавият ден започва с хубаво кафе или чай, с музика или усмивка на добър човек... Нека всичко хубаво днес бъде с нас...Добро утро 🌞☕🍁🍂💐

На световния ден на децата, две прекрасни деца!
Виж целия пост
# 227
Хайде предизвикателството за днес да бъде:
Покажете любимата си снимка на Чаатай с дете.
Аз нe мога да реша, коя от двете харесвам повече, затова слагам и двете.



Вие сте! Wink
Виж целия пост
# 228
Честит ден на децата!

Децата са чудесата на живота – те придават магия, красота, искреност
и несравнима емоция на всичко около себе си.
Те са незаменима част от света, която дарява с позитивизъм и доброта.


Веднага се сещам за тази снимка...една от любимите ми е!
Виж целия пост
# 229
О,да! Снимката на amca Чаатай с малката Лейля е прeкрасна!
(всички, които завиждат на Лейля,да си запишат час за психолог Grinning)
"Клюки от архива"
-------------------------
"Да, момичета накрая успях. Видях Чаатай, прегърнах го, целунах го, подуших го  
Да ви кажа по ТВ-то виждате само 1/10 от него. Толкова перфектен поглед има, толкова добра физика, че не мога да ви разкажа с думи.
Купих му шапка, казаха , че не може да се снима, защото има сет.
Но Чаатай каза: Ти не се притеснявай, ще сложа шапката. Ще видиш по ТВ-то. Говореше уверено и благодари.
Два пъти го прегърнах и го целунах по врата. Физиката, лицето, личността, стойката му .. всичко му е префектно! "


Такъв си е нашия Чачи! Heart
Виж целия пост
# 230
Хайде и Чачи да го сложим като малчо

Виж целия пост
# 231
Sign ExclamationSign ExclamationSign Exclamation

Много ми се иска хората да гласуват за Чаатай Улусой, но, четейки коментарите се отчайвам. Confused
Преобладават предпочитанията за Мерт Рамазан Демир.
Аз съм го гледала само в " Шахмаран " и там не ми направи кой знае какво впечатление.
Но пък има настоящ проект, който се гледа много и явно има и много фенове(фенки).
Аз съм лесна- имам само един любимец.
Да му мислят тези с многото любимци! Joy
Виж целия пост
# 232
Ето и другата ни любимка Серенайка като малка......

Виж целия пост
# 233
Незнам коя от всички снимки на Чаатай с деца да постна. На всички снимки го харесвам. Ама  с бебета много е усмихнат, сияее!
И аз ще си позволя да постна две.
И какво щастие е изписано на лицето му😍




Дай Боже скоро да го видим със негов бебок.


Серенай и тя много сладка като бебе, и сега също.
Виж целия пост
# 234
Като казахме Серенай да ви покажа до къде стигнах в "Medcezir".





(гифчетата са от архива)
Краят на хубавите дни за Мира и Яман наближава...
Виж целия пост
# 235
Много я харесвам Бусе...много харизматично момиче

Ново



Виж целия пост
# 236
И Сумие се е заела сериозно с тренировките.

Ваканцията свърши! Wink
Виж целия пост
# 237
Ами Сюмейето, нали я спрягаха за някакъв проект.
Не помня има ли подписан договор или само я спрягаха, ама ще стане ясно.

От сета на Серенайка
Виж целия пост
# 238
Като сме на вълна Серенай, една
"Клюка от архива "
Реклама със Серенай и Хазар, от периода на "Medcezir ".
А двете са като две непоpаснали деца.






Виж целия пост
# 239
От Бирсен:

Özge Yağız (тази девойка я стягаха за партньорка на Чачо) и Burak Berkay Akgül заминават за Emmy на 21 ноември.
Водещите актьори от телевизионния сериал Safir, състезаващ се в 52-та международна награда Еми, чиято любовна афера започна на снимачната площадка и продължава.
Özge Yağız и Burak Berkay Akgül летят за Ню Йорк в четвъртък . Излъченият по ATV 26 епизод Safir ще се състезава за най-добър сериал в раздел Теленовела. Победителите в организацията, където си дават среща водещи телевизионни продуценти от цял ​​свят, ще бъдат обявени в понеделник, 25 ноември.
Feraye Özge Yağız от Safir и Burak Berkay Akgül от Yaman ще бъдат придружени от шефа на NTC Media Mehmet Yiğit Alp и режисьора Semih Bağcı на церемонията. Özge Yağız също ще направи фотосесия в Ню Йорк.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия