🧿 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🧿 В очакване на "Eşref"/"Ешреф" 🧿 Проекти, партньори и приятели 🧿 Тема - 21

  • 12 504
  • 737
# 510
Ако това е вярно, аз ще съм много, ама много изненадана.
Тя лятото не беше с него според мен. Беше на други места с приятели.
Не знам къде му е резиденцията, но той нали лятото беше на морето. И може още да е там.
Да не говорим, че даже целувките ми не изглеждаха убедителни. Онези от забременяването. Да не говорим за онези при лодката.
То всичко е възможно, но това ми се струва най-малко вероятно. Тоест да е тя. Ако е някоя друга, аз много бих се радвала. Ама горкото момиче. Направо ще я разкъсат.

Коригирам се. И за нея бих се радвала, просто не го вярвам.
Виж целия пост
# 511
Добро утро! Coffee

Пожелавам ви цял месец Дядо Коледа да ви поднася кафето.



Ели, българските сайтове си пишат наизуст.
Хич не им се връзвай. Ама хич па не си го представям Чачо с тая девойка Сюмейето....никаква химия!
На Чачо му трябва по-улегнала жена, такива не му отиват.
Нещо като Серенайка и Дуйгу.
Виж целия пост
# 512
Добро утро, момичета! Hug

Декември ... Време е да изтупаме прахта от мечтите си...🎄
Вчера бяхме 8 часа без ток... Днес отново вятъра е силен, надявам се да минем без аварии!
Ели, това звучи смехотворно.
Първо, ако Чаатай беше заедно със Сумие, за толкова време, все щяха да ги изловят някъде заедно.
Второ, покрай момичетата от темата на Къванч, започнах малко да го опознавам и въобще не вярвам,че е направил такова изявление.
Между другото,  Къванч и Башак, съпругата му, с малкия Курт Ефе са в Лондон за три месеца,  така че ти се оглеждай.
Може и да ти се отдаде случай лично да го попиташ. Wink
Чачко подпийнал и аз много искам да го видя, защото сме го виждали такъв само в роля.
Представям си го да залита точно като Яман:joy:
Тази блузка си бил купил в деня на партито за последния епизод на Medcezir. Покупка, която очевидно е за предстоящата лятна почивка.

По-късно ще продължа точно с нея.
Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня
Виж целия пост
# 513
Чакам си пъзела от Нези и гатанката от Цвети...като сутрешното кафе са ми!

Днес класацията на Социопола изглежда така:


Виж целия пост
# 514
Явно феновете на Арас са по-активни от тези на Чаатай...Confused
Жаки, пъзела ти за днес
https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=3347a8e35fff
Този път реших малко да те затрудня!
Hug
Виж целия пост
# 515
Здравейте!
Вече сме в месеца на Дядо Коледа.
Дивно време е зимата. Студено, жестоко, но вълшебно.



Днес докато търсих гатанка попаднах на хороскопа за Декември (аз не съм от вярващите в тези неща),
но ще сложа за кафето първо хороскопа за зодията на Чачо и после ще търся гатанка.

Хороскопът за ДЕКЕМВРИ: Време за равносметка и празник
Дева


През декември астрологичните влияния ви подканват да погледнете по-цялостно на живота си, а не да се вторачвате толкова в работа и детайли. Възможно е да срещнете някои пречки, намеренията ви да не се осъществяват така, както искате, или да ви обземат колебания и неясноти. Не си блъскайте главата, гледайте малко по-философски и се опитайте да видите смисъла на всичко случващо се – това ще ви помогне да намерите по-лесно решенията и отговорите. Ако си поставите твърде амбициозни цели и задачи, само ще увеличите стреса още повече, така че по-добре вършете само належащото и оставете всичко останало за след Нова година.
Виж целия пост
# 516
Добро утро на първи декември! Месец на желанията, месец на топлота и уют във всеки дом! ♥️
Позитивното настроение сутрин обикновено предвещава добър ден! Пожелавам ви точно такава сутрин!☕
Нека декември ни донесе много любов и щастливи мигове!🌲⛄❄️🎄


Жаки, опитах се една сутрин да направя пъзела, бях на половината и ти вече го качи. Много си бърза! Браво! По принцип сте бързи всички момичета с информация сте като стрели.

О, Нези благодаря, че ми казваш за Каванч. Ами определено ще се оглеждам. Аз по принцип наострям уши като чуя турска реч, сега ще"зъркам" 😍
Ох, много бих искала да срешна Каванч Татлъту.

Колкото до връзката  Чаатай и Сюмие, момичета аз мисля, че има нещо между тях. Макар и наивна във вашите очи,  аз продължавам да вярвам "Има нещо гнило в Дания" -там! Това което ме кара да мисля така,  е снимката от сета. Още като е видях и взе нещо да ми говори. 
Пък и двамата от време на време си слагат пръстени. Това, че са на различни места, за мен е нормално все пак още не са женени. 
Чачо най-добре умее да се крие пък и има горчиви опити от предишните връзки - снимки, папараци...
Тази снимка ми казва така :"Е, да не кажете, че има нещо между нас"


Единия гледа на ляво, другия на дясно, ръцете по джобовете и на кръста. Никаква усмивка.
Чаатай никога не съм го виждала така. Той феновете си гушка, пък на колежката ударил рамо.
За мен вдичко е обратна психология, дори сцените от "Гадар".
Както и да е, ще стане ясно. Ще се радвам да има половинка в живота, точно Сюмие 😏
Виж целия пост
# 517
Здравейте,

Аз и снощи го казах. Ако е вярно ще го приема. Ако е щастлив, аз ще се радвам за него.

А пък снощи попаднах на снимка на Дуйгу от фитнеса на Чаатай. Не е нова. Явно го посещават, а дали се засичат ми е интересно. Или го затварят той като ходи.
Я си представете, че всъщност отново са заедно и тя е тази, за която ще се жени. Ако е вярно.
А си мисля и за момичето от лодката. Нейния профил отключи ли го или толкова се засрами, че вече не се показва пред хора? Никъде. Техните да не я ожениха?
Виж целия пост
# 518
Ох, момичета, как само ме разсмяхте!
Аз не вярвам, най-малкото са супер различни, но както се казва: "противоположностите се привличат"
А и понеже имам опит с измишльотините на нашата преса спрямо турските актьори, хич не са ми достоверни.
Аз не мога да ги разбера тия журналя....ами като искаш да пишеш за турски актьори и сериали, влизаш и четеш БГ МАМА и си информиран на 100%, при това достоверно, не че и тук няма фантазьорки, ама те си личат от 100 км.

Ели, пускай си го и ти пъзела, нищо че съм го пуснала. Грехота е да не видим труда ти.
Виж целия пост
# 519
Гери,
Цитат
Техните да не я ожениха?
JoyJoyJoy
Ели, има логика всичко, което казваш, но аз не вярвам. Hands V
От Инстаграм на Хазал Кая








Виж целия пост
# 520
Къде е била Хазалка не разбрах?

Ох, така се отплеснах с пъзела, че забравих,  че имам излизане....голяма съм шматка!
Довечера ще го продължа като се върна от работа, че няма шанс да го редя от телефона.
Нези, този пъзел е трепач... Благодаря ти!
Виж целия пост
# 521
Къде е била Хазалка не разбрах?

Ох, така се отплеснах с пъзела, че забравих,  че имам излизане....голяма съм шматка!
Довечера ще го продължа като се върна от работа, че няма шанс да го редя от телефона.
Нези, този пъзел е трепач... Благодаря ти!
Жаки, май там, където е била и Ебру

Ех, защо и Чачо не е малко по-активен! Но това си е характерно за мъжете.
Май скоро трябва да започна пак с чертичките. Wink
Виж целия пост
# 522
Това намерих като инфо къде е била Ебру. И на мен ми се струва, че Хазал и тя е била на същото място.

30 ноември - Ебру Шахин и нейни приятели присъстваха на
концерта на известния изпълнител Кенан Догулу в Истанбул.



Виж целия пост
# 523
Това обяснява тази снимка

Нали Берен Саат е съпруга на Кенан, а тримата са приятели от "Забранения плод".
Виж целия пост
# 524
Хахаха, Нези, какви детективи сме само. Сглобихме "пъзела".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия