Така, сезона свършва и започна ваканцията.
Това, което се знае за нашите хора в първите и дни:
1-Това,което знаехме досега за Датча-видени са първо на летището Dalaman с куфарите и Хазар е била с тях...
Също говорят за Ча и Сери на яхта
2-Вчера Чаатай е бил видян в Бозджа с майка си и приятел с брада и червенокоса жена
"Чаатай нормално прекарва два дни на почивка в момента в района на Тенедос, заедно с майка си и също е взел със себе си своя приятел-щели да останат там 2 дни..."
Чачко ще пътува утре вечер до Анталия,където пък била Сери с майка си и ще отиде при тях и ще останат до края на седмицата в Анталия. И след това ще пътуват извън страната.
3-За Хазар-след Датча е заминала-сега е в Гърция и почива на някой от техните острови
Тази снимка е споделена лично от Чаатай

Селфи

А ето я и яхтата



Почивката от Анталия и Bozkuda се премести в Родос. Видяли са Ча и Сери рано сутринта в пет и половина/ох беее,пак са яли супа !!!/ на улица в Родос.Чачко както винаги бил красив и забавен...
Разговаряли с фенката "здравей, здравей, как си "-в очакване на кораба (яхта).Попитали са ги дали може да ги снимат,като Чачо казал да внимават какво снимат.
Двамата изглеждали щастливи,били облечени в бяло,отново споделят и Серенай колко е красива отблизо.
Доколкото разбрах това е качено от жената на брадаткото-мениджера на Ча -заснето е от яхтата,на която са били.

Да, видеото е качено от Илкнур, по това време жена на Енгин бей, и харесано и коментирано от Сери.
"Нашите делфини...."
Заедно почиват и обикалят с яхтата.
Преди малко същата тая Брадатковица качи и това фото от груповото колоездене(за съжаление не се вижда)...

тази, която пусна новината каза, че седяли в 5,30 на приостанището в Родос и хоп Чачо и Серенай.
Тя какво е правила там не знам, нашите дошли с кола отнякъде. Чачо бил с панталон и бяла блузка, а Серенай с дълга бяла пола. Тя наистина била толкова висока, колкото изглежда и така добре сложена, физиката и била супер. Помолили да не ги снимат, Чачо казал: Може ли да не снимате. После се качили на някаква яхта и заминали. Изглеждали щастливи .. тази не е фенка на никой от двамата, даже е писала за Чачо, че на екрана и изглеждал безличен!!!!!! Но на живо бил много, мноого красив.
Серенай коментира колко са сладки делфините, а Илкнур писа: Сладките ни те .. или нещо такова.
След това били забелязани в Датча.
Изглежда обикалят с яхтата насам-натам, а Датча им е основното пристанище.
Ама много сладко са се издокарали двамата в тон. На това му се казва хубава двойка.
Имало е и купон на яхтата. За съжаление снимките не се виждат вече, но е имало.
Момичетата коментират:
Има нещо такова Сери пя, Чачко ходи насам-натам, прегръща, приема поздравления. И двамата изглежда са си купонджии.
сем.Брадатковци са с тях, за други още няма инфо.











