ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 51

  • 49 093
  • 736
# 135
Добро утро!


Цитат
Ще пуснат ли снимка от сета на Краля... ?

Режисьорите дори нямат профил в социалните медии. Grinning
Халит нищо не публикува.
Освен ако продуцентите отбележат началото на снимките.

Берг, Мехмед и режисьорът Джан Улкай.


Виж целия пост
# 136
Привет🍀

Започнаха снимките на сериала "Kral Kaybederse"/"Ако кралят загуби", продуциран от OGM PICTURES, който се готви да посрещне своята публика на екраните на Star TV.
"Ако кралят загуби" ще разкаже история, смесена със страст, предателство и игри на власт, разкривайки свят, в който нищо не е такова, каквото изглежда.
Историята за ловец, който става жертва на плячката си...
"Ако кралят загуби" е история, пълна със сила, амбиция, любов и предателство. Той поразително разкрива падането на Кенан Баран от върха и животите, повлечени заедно с това падане. Изпълнен със силни емоции и неочаквани обрати, "Ако кралят загуби“ приканва своите зрители да се запитат защо „кралят“ наистина е загубил. Това приключение, в което любовта се превръща в предателство, силата се превръща в слабост, а победителят се превръща в губещ, ще държи публиката прикована към екрана до края. Защото да знаеш какво ще загуби кралят е само началото на историята...



Приятно гледане на епозода довечера🍀
Виж целия пост
# 137
Започнаха снимките, браво Hands Clap
За НГ чакам фотосесия, интервю... Hands Pray

YoanaIv. Flowers Hibiscus

Цитат
Виж целия пост
# 138
Здравейте, момичета! Two Hearts


Устремен  и  усмихнат  да е денят ви, момичета!
Пожелавам ви сбъдване!


Сряда е...

Пожелавам ви една чудесна вечер с Берг/Зухал/ и трета серия на ММА

ЛИНКОВЕ ЗА ГЛЕДАНЕ ОНЛАЙН:


Бергюзар напомня, че днес на KanalD в 20:00 престои 3 серия на ММА


Незабравимите моменти на церемонията по награждаването на GQ Turkey Men of the Year 2024.- Ekin Koç & Halit Ergenç Nature Sparkles


Виж целия пост
# 139
Сцена от днешната серия

Наистина ли ще умре Хасан?
Не ми се вярва Мехмед Гюнсюр да е влязъл за три серии в сериала.

Полицаят казва на Зухал, че Хасан е бил пребит и състоянието му е критично.
Башар с глас зад кадър казва: "Батко си беше пожелал вместо покана за сватба, да ни бяха донесли вестта за смъртта на баща ни. Не биваше да се сбогуваме с татко така."


Виж целия пост
# 140

Annem Ankara  фрагман1 за епизод 4

"Ние сме семейство, искаш или не..."

Виж целия пост
# 141
Добро утро!

ММА е запазил в общи линии рейтинга си.
В две от категориите е на първо място.

Total | (6) | 4,33
AB | (1) | 6,42
ABC1 | (1) | 6,02

Трябва да вдигнат темпото на действието, да има повече динамика.
Доста е нарушен и балансът между драма и по-леки моменти.
Не знам кой ще си причини преди да си легне да се разстройва в продължение на два часа.

От сета на "Ако кралят изгуби"




Виж целия пост
# 142




5.12. на сета



З серия има превод само с озвучка.

https://turkrutv45.com/moya-mama-ankara-3-seriya.html

Не съм я гледала, чакам си буквичките Blush
Виж целия пост
# 143
Хубав ден!
Честит празник на всички именници!



Виж целия пост
# 144
Честит Никулден !
Бъдете здрави!

Виж целия пост
# 145
Здравейте! Hug


Честит Никулден!
Нека Свети Николай Чудотворец да ви закриля и пази здрави и силни духом!
На всички именици весел празник!


Зухал...


С пожелание за усмихната вечер с много настроение!

Виж целия пост
# 146
Здравейте и честит празник🌹

Пускам и превода от Нерон на епизод 3 на "Майка ми, Анкара".

https://neronbgbezplatno.blogspot.com/2024/12/3-neron-angelov-nov.html


Приятно гледане. И аз, ако успея скоро, ще споделя впечатления😊
Лека вечер от мен🌺
Виж целия пост
# 147
Привет Hug
Гледах 3 серия. Писахте вече, че липсва динамика.
Има събития, раздвижен е сценария, и все пак...
Това, че се запазва рейтинга, не е успокояващо. Другите сериали с висок рейтинг са доста динамични.
На мен не ми пречи. Интересен ми е. И не само заради Берг, наистина го следя със затаен дъх.
Много е силна връзката между Зухал и синовете ѝ. Силна е връзката и между братята.
След Зухал най- много съчувствам на Бурак.Той е по- голям и всичко разбира. И го преживява, страда...
Башар няколко пъти моли брат си да не посяга на живота си.
Хасан е такова мекотело, всички знаят колко е несериозен, любовницата му само си затваря очите пред недостатъците и пороците му.Неин проблем е, но защо хукна да се хвали на Зухал за бебето и сватбата! Безкрупулна жена. В трея видяхме възмездието, да остане сама на сватбената маса...но не си взе поука, отново хукна към Зухал със закани...

Много силни сцени има- когато Зухал изгори покъщината, също така в предната серия трогателно представиха психиката на Башаркогато разнасяше в плик подмокрените си дрехи...
Всичко е изпипано, браво на сценарист и режисьора.
И децата са перфектни в ролите си!

А Бурак не ви ли прилича на младия Том Ханкс Grinning
Виж целия пост
# 148
Хубав ден на всички!

Лили, благодаря за коментара. Flowers Hibiscus
Сериалът е много хубав като игра на актьорите и режисура.
Но от гледна точка на сценария, дългите турски сериали си имат строги закони, които ако бъдат подминати, проектът няма голям шанс.
Опасявам се, че част от съставките, задължителни за гледащите телевизионни турски сериали, липсват.
Да, те са много банални и досадни, мен ме отказаха изобщо да гледам турски сериали, но са нужни заради пустия рейтинг.
За дългите сериали също са нужни много и разнообразни сюжетни линии, за да издържат цял сезон, а  не да омръзнат след шестата серия.
Аз имам чувството, че в нашия сериал темите скоро ще се изчерпят.
Дано греша и успеят да задържат поне сегашния рейтинг.

Надявам се след още десетина дни да започнат да пускат фрагмани и за "Ако кралят загуби".
Предполагам, че тук няма да има такова забавяне като при ММА, защото действието се развива в наши дни.

Берг сложи вече елхата.


Виж целия пост
# 149
От инстаграма на Берг

6.12.2024


https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video-158123700_456244054 … l_wall_-158123700

https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video-158123700_456244058 … l_wall_-158123700









Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия