ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 51

  • 49 093
  • 736
# 150
Украсата от отминалия рожден ден на Лейла.










Виж целия пост
# 151
Добро утро
Много красива и нежна украса Blush
И балетни пантофки има Blush


Халит и Али на премиерата на ММА 20.11.2024 г.





https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video-158123700_456244063 … l_wall_-158123700

Виж целия пост
# 152
Здравейте!


Желая ви прекрасен  следобед, цветни мисли, супер настроение и много усмивки!


Благодаря ви за снимките!
Колко е пораснал Али...Кога изминаха 14 години Thinking

От IG на Берг. (08.12.2024)

Виж целия пост
# 153
Али е копие на баща си на младини. Целият е на баща си.
Виж целия пост
# 154
Берг връчва наградата Златна пеперуда на приятелката си Есра Eрол Heart


[/size][/size]



Клипче





Annem Ankara – 4. епизод, фрагман 2.

Виж целия пост
# 155










Виж целия пост
# 156
Здравейте!


Цветен и усмихнат да е денят Ви, момичета, изпълнен с много усмивки,
слънчево настроение и незабравими случвания!
Успешна и ползотворна нова седмица, здраве, любов и късмет!


От Берг, 09.12.2024г.


Пресата


"Върнах се към себе си"

Виж целия пост
# 157
Берг на сцената на церемонията "Златна пеперуда".
Много красива беше снощи. Blue Heart

Клипче


https://www.instagram.com/p/DDVrgVxReOL/


Жената до Халит е публикувала снимката.
Познават се от първите години на Халит в актьорските среди, когато основно е участвал в мюзикъли.
Пише, че вчера са се събрали с нейни приятели, пели са песни от нейни мюзикъли. След няколко дни ще са на сцената. Не знам дали Халит и другите, които са били там, ще имат участие или е било просто събиране на стари приятели.


Виж целия пост
# 158
Привет
Благодаря за снимките и информацията Flowers Hibiscus
Много е красива Берг, роклята е чудесна и интересна като модел и цвят. Жена със стил! Hands Clap
А какви разголени недоразумения се срещат сред турските актриси... намам думи...




И Халит е много готин, предполагам с тази визия ще играе в Краля... Blush



Децата на Есра също  са били на церемонията. Blush



Много се радвам за сем. Ергенч. Върнаха се в Истанбул, снимат сериали, вляха се в обществения живот , където им е мястото! Heart 
Виж целия пост
# 159
Цитат
А какви разголени недоразумения се срещат сред турските актриси... нямам думи...


Наистина. Видях снимки от снощи, пълна безвкусица.
И кога ще разберат, че отдавна няма нищо смело в това да се появиш разголен.
Още повече, ако няма кой знае какво да покажеш.

Виж целия пост
# 160


Скрит текст:


Виж целия пост
# 161








Виж целия пост
# 162
Добро утро 







С руски суб
https://turkrutv45.com/moya-mama-ankara-4-seriya.html#frag_2_(subtitry)

Зухал в действие Joy каква глава удари само Grinning
Майка орлица!
Още една впечатляваща сцена, благодаря на режисьора- Зухал и Хасан под завивката с фенерчето... всяка любов започва красиво... Kissing Heart
Виж целия пост
# 163
Снимките на “Ако кралят загуби” продължават.
Аслъхан е днес на сета.
Дано другата седмица пуснат тийзър.


Виж целия пост
# 164
Снимки от 4 епизод







Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия