ДЕСЕТИ КЛАС тече лежерно, а майки сипват виното вечерно

  • 30 505
  • 741
# 525
Карзче, значи не си намерила подходящият уред за целта. Ако е д голи ръце, само енергията си хабиш, ако е с точилката, почти същото, друг инструмент ти трябва. Joy
Виж целия пост
# 526
Тони, имам бухалка, имам няколко тояги, имам дряновици, имам колани, имам ластици.... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Някой ще реши,че  ги тормозя....
Майтапа настрана - много обичат да си играят с бухалка, да въртят тояги и мечове!
Шаолин сме у дома!
Виж целия пост
# 527
СС1, честита да е, много успехи в училище и спорта. Март месец да ни подсетиш. И след толкова ангажираност, все пак завършва с отличен успех за срока.

Имсче, ама какъв късмет имате само, не сте като нас останалите, един срок едното, друг срок другото.

Нинка, благодаря, сега вече почна да се изяснява картинката. Лошо няма, нека да да го учат, знае ли се един ден дали няма да му потрябва. Горките деца, имало да учат, дано си вземат поправката, че да си вървят с класа си.

Певе, ама отде ви съ падна такваз учителка. Надали детето ти е толкоз зле по Мат., тук ми намирисва - взела съм те на мушка, ще те мачкам и тъпча до дупка. Много несправедливо е това. Ако е толкоз зле положението, и се отнася по същия начин и с други деца, добре ще е, да се обърнете към когото трябва и да ви я сменят.

Ханна, то си ги брои, но и ние да си ги изброим, то каква друга работа имаме. Нека си премерим бройката.

Янче, ми то вие май ще биете рекорда за най - малък брой оценки.

Бора, в миналото предаване казваш, а деца от класа на наборчето имало ли е.

Гери, сега му е времето да си отдъхнеш, да си поемеш глътка въздух.

a blue-eyed girl, късмет на наборката, дано спечели в това състезание състезание.

И нашия кмет ги пусна до края на седмицата. По време на единият час, госпожата нещо си говореше с някого, обърна се после към децата, и още тогава със сърдитка се казахме, че може до края на седмицата да са във ваканция. Малко по - късно, почнаха известията, мойта остана много доволна. От днес се почна с изпитванията, за да им се пишат оценки за втория срок, да видим дали ще бъдат нанесени. Макар чеее, по този предмет с нея и без нея. А в понеделник я чака тест по Химия, дано се смили и го остави за вторник, а в понеделник да се подготвят за него. Хич няма да им е лесен теста. От сега вече ми иде да вия - искам вече да е края на годината, да е лятна ваканция.
Че е зле по математика, зле е, най-вече защото не иска да учи по този предмет. А за учителката, знам какво мога да направя, но никак не ми се иска.
Виж целия пост
# 528
Да е здрава и постига още много успехи в училище, спорта и живота тази красива спортистка!
А защо броим оценките въобще? За какво е  показател бройката?
Виж целия пост
# 529
Анра, аз попитах за оценките,че ми де сториха прекалено много на моя. Не,че има нещо специално.
Виж целия пост
# 530
Карзче, ма аз точно това ти казвах, че няма да ти свърши работа, трябва ти нещо желязно, метално, каменно, то с тия дървесини къде си тръгнала. Все едно да идеш на война с дряновата, а срещу теб някой с пушкало. Я по - сериозно, не се излагай. Joy
А за бройката, сега ми стана любопитно през изминалите години колко ли е имала, и в коя година са били най - много. Добре, че не броим колко отсъствия имат.

Певе, не вярвам да е чак толкоз зле положението. Явно не е имал добър учител който да му преподава както трябва, или просто до 7 клас учителите са решили, че на едните ще обръщат повече внимание, за сметка на останалите. При мойта в първи клас - класната им отсъстваше доста и все бяха със заместници, от втори клас им сложиха една, дето ги делеше децата. До четвърти клас успяваше да се справи, обаче после, от пети до седми, си беше кошмар. Едно, че бяха онлайн, второ, че тази жена не ставаше за преподавател, такъв кошмар беше с нея. Доста пропуски точно в най - важните години. Сега с тази учителка, нещата са добре, но пропуските пречат за част от материала. Мойта полага усилия, но го докарва само до бананите, рядко е до боровинките, ако им даде нещо странично с което да си повишат успеха, е добре. Обаче не винаги върши работа, тъй като ако си изкарал тройки и четворки, тук таме ти се мъдри някоя петица, тази шестица с нищо няма да промени крайният резултат.
Виж целия пост
# 531
Моето момиче каза, че ще ходи на състезанието по финансова грамотност. Досега не е проявявала интерес.
В едно училище в Дружба ще бъде.
Има ли други вдъхновени?
Да. Ще я водиш ли?
Да се отчета и аз с 69 оценки, от които 13 срочни. Май не са го мъчили достатъчно моето, или не е ходил много в училище.
Виж целия пост
# 532
Да, Вампирче, гледахме го на картата това училище и не можем да се ориентираме много. Мислех, че е до метростанция, но сякаш не е, а по-скоро тролеите и автобусите са там някъде. Добре, че е от 11.00 часа, има време да не се загубим.

Оказа се, че при нас втори срок се намаляват часовете по английски с един заради информационни технологии. Някак неприятно ми стана, въпреки че това не е ЕГ, ама карай, вече всичко е свирено.
Виж целия пост
# 533
Моята няма да ходи на състезание, но понеже живеем в Дружба, мога да ви водя на кафе, докато чакате.
Виж целия пост
# 534
Карзче, ма аз точно това ти казвах, че няма да ти свърши работа, трябва ти нещо желязно, метално, каменно, то с тия дървесини къде си тръгнала. Все едно да идеш на война с дряновата, а срещу теб някой с пушкало. Я по - сериозно, не се излагай. Joy
А за бройката, сега ми стана любопитно през изминалите години колко ли е имала, и в коя година са били най - много. Добре, че не броим колко отсъствия имат.

Певе, не вярвам да е чак толкоз зле положението. Явно не е имал добър учител който да му преподава както трябва, или просто до 7 клас учителите са решили, че на едните ще обръщат повече внимание, за сметка на останалите. При мойта в първи клас - класната им отсъстваше доста и все бяха със заместници, от втори клас им сложиха една, дето ги делеше децата. До четвърти клас успяваше да се справи, обаче после, от пети до седми, си беше кошмар. Едно, че бяха онлайн, второ, че тази жена не ставаше за преподавател, такъв кошмар беше с нея. Доста пропуски точно в най - важните години. Сега с тази учителка, нещата са добре, но пропуските пречат за част от материала. Мойта полага усилия, но го докарва само до бананите, рядко е до боровинките, ако им даде нещо странично с което да си повишат успеха, е добре. Обаче не винаги върши работа, тъй като ако си изкарал тройки и четворки, тук таме ти се мъдри някоя петица, тази шестица с нищо няма да промени крайният резултат.
Зле е, защото не учи. Ако го контролирам всяка вечер преди часа по математика, стига до шестици. Но нямам възможност винаги. Като казвам, че ме е яд, причината е, че беше почнал да учи и на класното си знаеше материала, но като го е изгонила преди средата на часа е решил много малко. Но както казах пълна справедливост в живота няма. Засега толкова, пък втория срок ще видим. А че учителката му до 7 клас не беше ок, така е. Но това са нормални неща. Някои от нас може да не си харесват ръководителите, ама не отказваме да работим  Не може още да му влез в главата, че винаги ще има кой да го дразни, но работата си е работа. Глезен е. Нали е по-малкия.
Виж целия пост
# 535
Моята няма да ходи на състезание, но понеже живеем в Дружба, мога да ви водя на кафе, докато чакате.
Има сделка!
Виж целия пост
# 536
Певе, и туй ще мине, нещата ще си дойдат на мястото си, след известно време ще се хвалиш с него, ще се чудиш на промяната му.

Вампи, браво бе, поканиха ви на разходка и кафенце, и ти веднага прие, а мен мъ зарязахте, бива ли тъй. Шегичка.  Обачееее, щом ще се събирате, няма ли да е добре направо форумска среща да си направите, по едно време емен да съ сберете, и организацията не се получи. Направете си едно - строй се, преброй се.
Виж целия пост
# 537
Певе, и туй ще мине, нещата ще си дойдат на мястото си, след известно време ще се хвалиш с него, ще се чудиш на промяната му.

Вампи, браво бе, поканиха ви на разходка и кафенце, и ти веднага прие, а мен мъ зарязахте, бива ли тъй. Шегичка.  Обачееее, щом ще се събирате, няма ли да е добре направо форумска среща да си направите, по едно време емен да съ сберете, и организацията не се получи. Направете си едно - строй се, преброй се.
Аз и сега се хваля. Много е добър по душа.
Виж целия пост
# 538
Честита да е девойката на СС1! Прекрасно и целеустремено дете! Много й се радвам! Успехи и в бъдеще, пожелавам от сърце!

Де кажете кое е това училище в Дружба и на коя дата е изпита? И ние живеем в квартала, та ако съм без ангажименти, мога да се присъединя към групата Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Честита да е младата успешна госпожижа на СС1 - страхотна, успяваща във всичко, чаровна. Пожелавам ѝ да намира нови предизвикателства и да си знае цената! Heart
Да ни е успешен вторият срок. Който има да се стяга - да се стяга, който е бил ощетен, да получи бонус и всички да са здрави и спокойни (не само тийновете, а и родителите)! Минаха втора смяна нашите, но английския стана сутрин. Оказа се, че два дни седмично пак ще си става по същото време горе-долу. Но пък 2 дни не е като 5, какво се оплаква Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия