ДЕСЕТИ КЛАС тече лежерно, а майки сипват виното вечерно

  • 30 505
  • 741
# 510
Честит рожден ден и на дъщерята на СС1, шампионка на всички поприща, спорт и знания, много воля и труд, браво! Да е много здрава и щастлива!
В последния брой на предаването, което излъчиха, ли е нейното участие или тогава е записвано? В миналия брой бяха съученици от нашето училище, но записът е бил по отдавна. Чудесни са децата в това предаване - умни, знаещи, усмихнати!
Виж целия пост
# 511
Страхотна девойка! Браво на нея!
И при нас е така със стипендиите. Ако получаваш спортна, нямаш право на такава за успех. Това доста ме учуди, когато го разбрах. При моя син не се е случвало да се дублират и да трябва да избира. Спортната, последния път, когато взе, май беше около 120-130лв, еднократно. Горе-долу е съпоставима със стипендията за успех за един срок. В общината имат някакъв бюджет, който раздават всяка година за така наречените даровити деца. Областите са много - спорт, изкуство, наука - може и още да имаше. И като се разхвърля този бюджет на много деца в няколко области, стипендията, която получават не е голяма. Има и една голяма от около 1000лв във всяка област, но там трябва или да си европейски шампион, за да ти се полага безусловно  или твоят клуб да е с по-голямото лоби в комисията.
Виж целия пост
# 512
Предаването ще го излъчат към края на март.
Спортната май е 135лв на месец, за 12 месеца, а за усех е 50. Трябва да се избере само една.
Виж целия пост
# 513
Браво на девойката! Спорт и училище, пък и то отличен успех доста трудно се съчетават!
Виж целия пост
# 514
CС1, много здраве и  късмет й  желая. Страхотна е!
69 са оценките по статистика, не съм ги броила. Впечатление ми направи,че по химия и история има по 6 оценки, по математика 3- входно, контролно, класно. С миналогодишната учителка имаха поне по 5. ИУЧ математика 1 оценка.
Виж целия пост
# 515
СС1, попътен вятър на девойката! Пълнят ми сърцето такива деца! 🌻
Ударихме кьоравото и ние, с два дни отпуск в четвъртък и петък, покрай "кметската" грипна ваканция. Поне ще си направя личните дела на спокойствие. Толкова е изтощителна тази бумащина...
Виж целия пост
# 516
CC1, поздравления за девойката! Много здраве и щастие ѝ желая! Да бъде все така упорита и да следва целите си!
Да ни напомниш кога ще излъчват предаването.
Виж целия пост
# 517
Голяма работа е нашето януарче, родено на 01.02!
Да лети и побеждава!
Моето момиче каза, че ще ходи на състезанието по финансова грамотност. Досега не е проявявала интерес.
В едно училище в Дружба ще бъде.
Има ли други вдъхновени?
Виж целия пост
# 518
CC1, да е здрава, щастлива и все така успешна в спорта и училището! Прекрасно дете! Стискам  палци да има късмет в живота и да постигне целите си.

В София за 2-ра поредна година ни оставят без грипна ваканция. Много нечестно! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 519
Радвайте се, че нямате много болни. При нас преди седмица бяха по 8 деца в клас, няма малки, няма големи -300 деца болни в училището на щерката...И наборката в това число, но нейното не беше грип...
Виж целия пост
# 520
А, и ние си имахме доста болни в класа. Почти всички се изредиха на порции по 5-6 деца. Моят също беше болен, може би от грип.
Виж целия пост
# 521
Красива и талантлива, девойка! Да е жива и здрава!
Виж целия пост
# 522
СС1, честита да е, много успехи в училище и спорта. Март месец да ни подсетиш. И след толкова ангажираност, все пак завършва с отличен успех за срока.

Имсче, ама какъв късмет имате само, не сте като нас останалите, един срок едното, друг срок другото.

Нинка, благодаря, сега вече почна да се изяснява картинката. Лошо няма, нека да да го учат, знае ли се един ден дали няма да му потрябва. Горките деца, имало да учат, дано си вземат поправката, че да си вървят с класа си.

Певе, ама отде ви съ падна такваз учителка. Надали детето ти е толкоз зле по Мат., тук ми намирисва - взела съм те на мушка, ще те мачкам и тъпча до дупка. Много несправедливо е това. Ако е толкоз зле положението, и се отнася по същия начин и с други деца, добре ще е, да се обърнете към когото трябва и да ви я сменят.

Ханна, то си ги брои, но и ние да си ги изброим, то каква друга работа имаме. Нека си премерим бройката.

Янче, ми то вие май ще биете рекорда за най - малък брой оценки.

Бора, в миналото предаване казваш, а деца от класа на наборчето имало ли е.

Гери, сега му е времето да си отдъхнеш, да си поемеш глътка въздух.

a blue-eyed girl, късмет на наборката, дано спечели в това състезание състезание.

И нашия кмет ги пусна до края на седмицата. По време на единият час, госпожата нещо си говореше с някого, обърна се после към децата, и още тогава със сърдитка се казахме, че може до края на седмицата да са във ваканция. Малко по - късно, почнаха известията, мойта остана много доволна. От днес се почна с изпитванията, за да им се пишат оценки за втория срок, да видим дали ще бъдат нанесени. Макар чеее, по този предмет с нея и без нея. А в понеделник я чака тест по Химия, дано се смили и го остави за вторник, а в понеделник да се подготвят за него. Хич няма да им е лесен теста. От сега вече ми иде да вия - искам вече да е края на годината, да е лятна ваканция.
Виж целия пост
# 523
Прекрасна е нашата Шампионка! Здраве и много успехи още й пожелавам!

Тони, ако знаеш само какви удари му вкарвам и той се оставя, ей так, щот съм му мама! Щом тренира бокс, да свикна на удари! От мама! Simple Smile Simple Smile Simple Smile И не трепва!!!
Виж целия пост
# 524
СС1, честита да е красавицата ти! Здрава и успешна! 🤩
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия