Магазини Pepco 15

  • 69 628
  • 743
# 405
В този на центъра..
В повечето случаи персонала са доста намусени там, затова и не влизам често там.
Предпочитам този на Кауфланд.
По- голям,  по- прегледен, по- любезни и усмихнати са повечето от момичетата там 😉
Виж целия пост
# 406
Продават ли мушама в Пепко?
Виж целия пост
# 407
Да, но са тънички.
Виж целия пост
# 408
И аз харесвам повече този на Кауфланд, освен, че е по-голям и по-просторен там винаги има стока, която поне със седмица закъснение се разрежда в магазина на центъра. Иначе да, там момичетата са една идея по-добри от към обслужване, но пък на мен там ми се случи случката с буркана за мед Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 409
и дебели има, но съм купувала по Коледа. Златиста и сребриста имам, бяха по-скъпи от тъничките.
Виж целия пост
# 410
и дебели има, но съм купувала по Коледа. Златиста и сребриста имам, бяха по-скъпи от тъничките.
Може, но не съм виждала. Тези, които си ги има целогодишно в асортимента са си тънки. Колко по-скъпи, поне по цената да се ориентирам кои са?
Виж целия пост
# 411
Намерих някаква за 4лв.,тъничка е,но за момента ме удовлетворява...
Виж целия пост
# 412
За мушами или покривки говорите..
Аз лично не съм виждала мушама в Пепко..
Интересно ми е да видя каква е и какъв размер е, за 4 лв.🙂
Виж целия пост
# 413
Като казахте мушама аз взех завеса за баня също е доста тънка и странна някак....(едва покрива,но това може би по няма значение и зависи от банята,ваната)
Виж целия пост
# 414
и дебели има, но съм купувала по Коледа. Златиста и сребриста имам, бяха по-скъпи от тъничките.
Може, но не съм виждала. Тези, които си ги има целогодишно в асортимента са си тънки. Колко по-скъпи, поне по цената да се ориентирам кои са?
6 или 9 лв бяха, не помня точно.
Виж целия пост
# 415
Мушамата е 100см.×140см.
Питах служител,защото бяха неоткриваеми-затрупани под подложките за хранене.
Виж целия пост
# 416
Тази е от тънките, бързо ще се скъса и се набира при ползване.
Виж целия пост
# 417
А някакъв шанс подобни гънки от мушама да се изгладят?🤔
Виж целия пост
# 418
 Може би покрити с влажна кърпа и нещо тежко отгоре. Или древния метод - под матрака за няколко дена...
Виж целия пост
# 419
Здравейте! Търсяпрословутата моп с кофа за изцеждане от Пепко. Някъде в софия дали я има налична? Благодарна съм Ви! https://pepco.bg/produkti/%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%bb%d0%b5%d … %bd%d0%b5-607379/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия