BIG BROTHER 2024 - сезон 6 (тема 7 - 18.11 - 25.11.)

  • 75 452
  • 2 119
# 1 020
Евалата, мамасита. Каза това, което (почти) цяла Бг Мама мисли. Време ти беше. 😁
Виж целия пост
# 1 021
Ама тя Веселка се гордее, че не слуша родителите си? Вече за втори път го казва
Виж целия пост
# 1 022
Ами права си е Веса в случая. Моите уважения към Мамасита, ама толкова да подгрява, че не я послушали... То кой кого слуша и кой е длъжен да слуша някого изобщо, та тя очаква подобни привилегии?
Виж целия пост
# 1 023
Ъъъ, може ли някой да ми каже за какво се карат точно? Че младите не слушат старите?
Виж целия пост
# 1 024
Омръзна ми от наглия ланец
Виж целия пост
# 1 025
Гого: “Тя влезе в стаята и ти спрЕ”
Виж целия пост
# 1 026
Ланеца обаче има нужда от поне една разправия на ден, за да се чувства добре.
Виж целия пост
# 1 027
Ивонне защо продължи да се пеняви след като стана ясно, че пукането на балоните е мисия? Айде първия изблик беше г-д оправдан, ама сега защо???

Айдеее, всеки се изпокара с всеки.
Виж целия пост
# 1 028
Ивайло каза  "аз вече съм те приел" на бай Георги 😁 Еее, добре че беше Ванеса, да падне най-сетне маската на този злобен женомразец. А ББ нека да продължат да лъжат аудиторията и съквартирантите, кой ли им вярва
Виж целия пост
# 1 029
Напрежението е заразно, щом и кроткия Гого се зарази.. Опитва се да води нормален спор с Ланеца, обаче това е мишън импосибъл..
Виж целия пост
# 1 030
Циганина си изпълни призванието в този сезон. Както са го очаквали продуцентите си се представи "достойно".
Виж целия пост
# 1 031
Не схванах защо е този скандал? Joy
Виж целия пост
# 1 032
Гого ме кефи.
Виж целия пост
# 1 033
Ивонне ще излезе начело на номинациите май. Ше измести някой, който повече заслужава да е там.
Виж целия пост
# 1 034
Ланеца си е ланец,ама и Гого е доста заядлив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия