BIG BROTHER 2024 - сезон 6 (тема 7 - 18.11 - 25.11.)

  • 75 444
  • 2 119
# 1 155
ББ е игра, а Марио е най-успешният играч този сезон. Провокира ги да излязат от измислените си образи, после кротко и търпеливо ги оставя да се излагат. Никой там не е себе си, всички се стараят да надиграят останалите. На него до сега му се получава.
Не мисля, че Марио е чак такъв стратег. Идва му отвътре да ги дразни. 😁 И ако трябва да сме честни, той е толкова харесван просто защото другите не са харесвани.
Виж целия пост
# 1 156
Мен в днешния епизод Гого ме издразни. Доста е заядлив и наистина не му се получи спора с Георги. Точно и той е като Ванеса - фалшив и все да се направи на по-извисен от другите. Правилно й го каза Атижа на Ванеса да не се меси. Ивонне също ми хареса как ги нареди двете с Веселка.
С риск да бъда обявена за луда искам Ланеца, Марио, Ивонне и Атижа на финал. Че даже и ревльото Виктор. Тия са ми най-автентичните образи. Останалите 👎🏻
Виж целия пост
# 1 157
Най-точният коментар до сега! 👏

Мен в днешния епизод Гого ме издразни. Доста е заядлив и наистина не му се получи спора с Георги. Точно и той е като Ванеса - фалшив и все да се направи на по-извисен от другите. Правилно й го каза Атижа на Ванеса да не се меси. Ивонне също ми хареса как ги нареди двете с Веселка.
С риск да бъда обявена за луда искам Ланеца, Марио, Ивонне и Атижа на финал. Че даже и ревльото Виктор. Тия са ми най-автентичните образи. Останалите 👎🏻
Виж целия пост
# 1 158
Знаете ли какъв е бизнесът на Гого? Милионер ли е наистина?
Виж целия пост
# 1 159
Всъщност сега осъзнавам, че “Паци” и Веселка стигнаха до финалната седмица???

Това е най-разочароващият момент от снощи, въпреки обиди, истерии и зле разбрани обяснения.
Исках и двамата да не са. На финала, когато зрителите гласуват, тези първи излитат, това е ясно, но не исках да се заблуждават, че са по-специални, защото са финалисти, а и двамата го имат този тренд.
Мисията с целуването не ми хареса.
Харесах реакцията на Георги, който отказа да я изпълни, но понеже е изпълнителен, се подчини на заповедта на ББ.
Имаше някои много нелогични за зрителя номинации, което означава, че са стратегически.
Например Радо номинира Атижа с възпитателна цел - да оформи характер у нея.
Виж целия пост
# 1 160
Много се смях 😆
https://www.facebook.com/share/r/15GNAiSpkJ/
Виж целия пост
# 1 161
Абсолютен сталкер е Вектор.
Виж целия пост
# 1 162
ББ е игра, а Марио е най-успешният играч този сезон. Провокира ги да излязат от измислените си образи, после кротко и търпеливо ги оставя да се излагат. Никой там не е себе си, всички се стараят да надиграят останалите. На него до сега му се получава.
Марио има класическа пасивно-агресивна стратегия на човек, свикнал да се изживява като жертва.
Докарва до лудост човека отсреща, след което бие рязко спирачки и превключва на дзен състояние: "какъв хубав ден, колко съм аз спокоен и добър човек, обичам хората и вселената...я, ти защо плачеш?"
Много го владее тоя ритъм Марио, да става мил, спокоен и добър СЛЕД като е подлудил някого

Класика
Виж целия пост
# 1 163
Аз не знам как снимаш такова видео, без да припаднеш от смях. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 164
Бях се притеснила, че съквартирантите не номинират Марио и аз няма да има за кого да гласувам. Слава богу се поправиха част от тях и във втората номинация си го "подкрепиха". И аз понеже не искам да разчитам на това, че Марио е сигурен спасен, директно му лепнах положителен вот. От другите трима, който и да си тръгне ми е все тая.
Виж целия пост
# 1 165
И аз гласувах за Марио. Не мисля, че му е сигурна победата, особено срещу Георги. Знаем как ще се активират събратята му, за да го подкрепят. Предполагам, че ще изгонят Виктор. Да си ходи при Беба, че вече тотално изтрещя.
Виж целия пост
# 1 166
Не мисля, че Марио е чак толкова голям дразнител. Ако му се скръцне със зъби, млъква и се изолира. Той не понася скандали. Ако сте забелязали, избягва да повишава тон. Обаче съквартирантите продължават да го номинират, на принципа "стъпчи падналия".
Големият дразнител е Ланеца. Голяма латерна. Няма затваряне на устата и все отгоре да изплува.
На Марио ще му е много трудно тази седмица. Ланеца има голяма агитка.
Дано Венеса да изхвърчи.
Радо допълзя до финал, все по периферията. Animal Mouse
Трябваше Пацо и Веселка да бъдат номинирани, но Виктор сам се навря сред шамарите след пошляпването на Атижа.
Виж целия пост
# 1 167
Охоо, Ивонне си показа характера най-после. Явно повече време ѝ е трябвало. Падна ми в очите. Така като гледам Марио остана най-нормален.
Виж целия пост
# 1 168
НАй-големите пълнители и мекотели останаха за финала. Очаквано. Още не съм решила за кого ще гласувам. Ще реша в събота. Да видим и оставащите епизоди.
Виж целия пост
# 1 169
Теодора трябваше да стигне напред за сметка на Веселка и Паци. Не я харесвам, но тя и Виктор избутаха сезона, а Паци, Веселка и Гого бяха като мебели през повечето време
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия