BIG BROTHER 2024 - сезон 6 (тема 7 - 18.11 - 25.11.)

  • 75 445
  • 2 119
# 1 305
Виктор искам и тази вечер да целува снимката и халата  Kissing Heart ,не трябва да има пропуск.Другата събота е финала,Бебката да го чака отвън .
Виж целия пост
# 1 306
Ивоннето е голяма мръсница. На бас, че живее за кекса.
Виж целия пост
# 1 307
Иванчо и Ланчо , да вземат да покажат някоя и друга данъчна декларация , да видим за какво иде реч
Виж целия пост
# 1 308
Виктор искам и тази вечер да целува снимката и халата  Kissing Heart ,не трябва да има пропуск.Другата събота е финала,Бебката да го чака отвън .
И аз искам само това да гледам. Някакви чехли не е ли оставила?
Виж целия пост
# 1 309
Еее, и днес ли ще говори на снимката какво е сънувал, ял, пил и колко пъти е ходил до тоалетната...
Няма да забравя как Паци влезе в спалнята и го попита какво прави, а той каза "Говорим си". Толкова отчаян човек, че направо е неспасяем. Със сигурност Беба рязко си е променила мнението за него от понеделник насам.
Виж целия пост
# 1 310
Виж целия пост
# 1 311
хахаххайхахай ама баш същата е, даже в ръкомахането я имитира сякаш… 😅
Виж целия пост
# 1 312
Епизод пореден на тънкообидния м@нгал.  Дано си ходи в събота
Виж целия пост
# 1 313
Обаче Марио убедително води в анкетата.
Виж целия пост
# 1 314
Марио като е бил фризьор, защо ходи с такива точно очила?
Виж целия пост
# 1 315
Виктор не може ли наум да ги провежда тези разговори? Или държи и ние да сме в течение?
Виж целия пост
# 1 316
Виктор говори за "нас" и "ние" на снимката. Отчайващо! Да си ходи утре и да се приключва с този цирк.
Виж целия пост
# 1 317
Ланчо , да вземат да покажат някоя и друга данъчна декларация
Е, ти още малко ще го накараш желязо да иде да си купи, при положение, че може да си го набере Joy
Виж целия пост
# 1 318
Виктор говори за "нас" и "ние" на снимката. Отчайващо! Да си ходи утре и да се приключва с този цирк.
Абсолютно. Мислех си, че като остане сам ще покаже себе си най-после, а той като трябва да вземе решение все говори какво ли би казала Беба сега…. просто е жалък.
Виж целия пост
# 1 319
Двуличната Ивонне обикаля като цветарка. Сега е на ревлива вълна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия