BIG BROTHER 2024 - сезон 6 (тема 7 - 18.11 - 25.11.)

  • 75 431
  • 2 119
# 1 350
Пацо нещо се направи на  беден.
Виж целия пост
# 1 351
Атижа сега каква е последно? Работи в ресторант или е счетоводител?
Счетоводител в ресторанта на тати. Ивонето извлачила имот в Дубай , и се храни от него. Поредната безработна . 8 милиона изгубила , вероятно във валута от Фармвил.
Виж целия пост
# 1 352
Имам черпак, 3 чаши и една тенджера под налягане JoyJoy Заможна съм..
Веднага те удрям в земята с цял сервиз за хранене /само едната чиния е с малко отчупено на ръбчето/, сервиз кристални чаши и форма за торта, силиконова шпатула, една торба бяла козметика, пухкави домашни чехли и 100 лева нацяло. Grinning
Виж целия пост
# 1 353
И ся кво стана... Апартамента дето Виктор щеше да продава е на маминка 😀 Ще му дърпа ушите като излезе 😆
Виж целия пост
# 1 354
Виктор сериозно ли говори със снимката на Теодора ОТНОВО и й показва как Паци, Радо и Гого ядат сладолед...
Виж целия пост
# 1 355
Съмнявам се да има някой от тях реално толкова богат, колкото се изкарва, още повече да е влязъл доброволно в къщата…
Виж целия пост
# 1 356
https://www.actualno.com/showbusiness/georgi-ot-big-brother-se-o … news_2344640.html
 Гошо рома🤣
Виж целия пост
# 1 357
Ланеца обаче не млъква, а Ванеса изглежда тоооолкова незаинтересована.
Виж целия пост
# 1 358
Обаче това е решението, като Ванеса гледаш в една точка.. омммм и го оставяш Гошо да си води монолозите.
Лигостите на Ивон са абсолютно нелепи.
Виж целия пост
# 1 359
Имам черпак, 3 чаши и една тенджера под налягане JoyJoy Заможна съм..
Веднага те удрям в земята с цял сервиз за хранене /само едната чиния е с малко отчупено на ръбчето/, сервиз кристални чаши и форма за торта, силиконова шпатула, една торба бяла козметика, пухкави домашни чехли и 100 лева нацяло. Grinning
Еее..ще ядеш сладолед Laughing
Виж целия пост
# 1 360
Озадачен съм. Вярно, Гого подчерта, че с активите е милионер, което означава, че може да има малка печалба дори и за нашите стандарти, но това не обяснява тази брутална загуба на време и мозъчни клетки. Изобщо не ми харесва отношението към Ланеца, първо му били кухи златните ланци, а сега пък криел, че е богат. Няма никаква последователност вече.
Виж целия пост
# 1 361
Малко шоу за публиката.. Joy
Виж целия пост
# 1 362
Оф Ивонне вече е отвратителна с тези простотии. Всичко това се случва, докато 5 човека ядат на масата. Отврат!
Виж целия пост
# 1 363
Легнах да се смея с Ивоне  Joy
Виж целия пост
# 1 364
Марио натисна правилните чакри на Мамаситата Laughing
Да има цирки..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия