Зъбоникнене и запек , възможно ли е ?

  • 404
  • 2
Здравейте! Имам детенце на 1г и 11м! От 2.3 седмици е със запек, оправямесе за кратко от сините сливи! Никнат ни вторите кътници , долу излезнаха , горе излези един! Възможно ли е този запек , да е от зъбките! Днес дори не е яла , изака една шепа гранули! Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Според мен не е от зъби. Давайте разхлабващи храни, пробиотик и течни храни.
Виж целия пост
# 2
Здравейте,

Възможно е да е от зъби, при моето дете се случва доста често. При някои деца се появява разстройство, при други запек. Включете повече фибри в храната (овесени ядки, леща)  и течности.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия