Промоции на книги - тема 21

  • 49 136
  • 728
# 240
Как е достъпът с бебешки колички вътре в НДК, знаете ли? Дали има асансьори до всяко ниво?

Ходила съм с количка. Само на полуетажите няма достъп.
Виж целия пост
# 241
Това издание дали има шанс на панаира да се вземе?
Как се пише? Основни правила за езикова грамотност (2-ро преработено и допълнено издание)[/i]
Виж целия пост
# 242
Иначе ето тук има списък с участващите издателства:
Скрит текст:
Благодаря много. Това “Да хванеш гората” явно не е към никое издателство. Баба ми е луд фен на предаването (аз не съм гледал нито един брой). И е много доволна от първата част на книгата, сега излезе втора
Виж целия пост
# 243
Хеликон с код за -20%
Виж целия пост
# 244
Иначе ето тук има списък с участващите издателства:
Скрит текст:
Благодаря много. Това “Да хванеш гората” явно не е към никое издателство. Баба ми е луд фен на предаването (аз не съм гледал нито един брой). И е много доволна от първата част на книгата, сега излезе втора

Харесвам поредицата, първата книга, но не е евтина изобщо. Ще чакам някаква промоция, на която да я взема.
Виж целия пост
# 245
Галя Щърбева сама си я издава, миналата година за първата имаше много приятно оформени подаръчни комплекти включващи освен книгата тефтер, новогодишни късмети и май още нещо.
Виж целия пост
# 246
Да, това исках да кажа, че миналата година цената беше 39 лв за целия комплект и вътре имаше куп неща плюс книгата, календар, 2 тефтера, карти, разни късмети за баница...
Виж целия пост
# 247
Виж целия пост
# 248
С количка и на Алеята е зор, много бутаница :/ Ние отидохме съвсем в началото и беше добре, още отваряха, нямаше хора, но 2 часа по-късно беше много неприятно. Направих тази грешка веднъж. От тогава детето на гръб и всичко е точно Joy
НДК има асансьори, но трябва да ходиш до асансьора всеки път, когато искаш да отидеш някъде. А за полуетажите трябва да сваляш по стълбите. Съответно като искаш да излезеш от полуетаж - пак по стълбите. Не е невъзможно, но е досадно
Виж целия пост
# 249
Да, това исках да кажа, че миналата година цената беше 39 лв за целия комплект и вътре имаше куп неща плюс книгата, календар, 2 тефтера, карти, разни късмети за баница...

И сега е така - https://www.dahvaneshgorata.com/pages/index.php#%D0%9F%D0%BE%D0% … D0%B8%D0%B3%D0%B0
Виж целия пост
# 250
А, олее... като гледам, цени народни. В "Хеликон" предполагам, ще ги има тези комплекти. В "Сиела" видях само книгата, не и комплект. Ще питам. Мерси много.
Виж целия пост
# 251
В другата тема стана въпрос за книжна борса Болид,от няколко дни търся книга и я открих там но като тръгна да правя поръчка с наложен платеж не ми дава такава опция, а в описанието им за плащане е описано като вариант. Някой поръчвал ли е от там с наложен платеж да каже как става? Писах им днес във Фейсбук но като гледам профила им с последна публикация 2022г не знам дали ще ми отговори Някой.
Виж целия пост
# 252
Simple Smile Фейк е
Виж целия пост
# 253
😲 това изобщо не съм го видяла... ужас! И на книжарниците ли посегнаха измамниците 😡
Виж целия пост
# 254
Борса Болид нямат официален сайт, само Борса Искър имат, но не може да се поръчва онлайн. Не се подлъгвайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия