Изтеглени пари от карта

  • 4 958
  • 155
# 30
Много странно е това, че няма информация. В справка за транзакции по дати трябва да може да се влезе във всяка отделна транзакция. Поискай тогава от банката да ти направят стравка за конкретните преводи.
Виж целия пост
# 31
Много странно е това, че няма информация. В справка за транзакции по дати трябва да може да се влезе във всяка отделна транзакция. Поискай тогава от банката да ти направят стравка за конкретните преводи.
Казаха ми че могат да ми изкарат единствено справка, изкараха ми справката и ми излиза същото каквото и в приложението, нищо повече
Виж целия пост
# 32
Искате да кажете че зареждате революта си с дебитната си карта и сте въвели там данните от картата си за постоянно?
Виж целия пост
# 33
Лични данни се искат при регистрация в Револют, после можеш да си зареждаш пари от колкото карти си искаш, аз съм ползвала поне три на различни банки, но всичките са на мое име. Бях чела накъде за блокиран акаунт, защото са зареждане пари от карта на друго име. Според мен, пиши пак на Револют, особено след като имат такова условие, както е написал martibb.
Виж целия пост
# 34
В условията на Револют изрично са посочили, че зареждане може да се прави само със собствена карта. Т.е. не следва да разрешават на друг човек да ползва чужда карта за зареждане. Но явно не правят такава проверка. Не е редно според мен да прехвърлят изцяло вината към ДСК.
Да, и според мен е така, защото най-логичният вариант за мен е че някой е свързал акаунта си в Револют с моята дебитна карта и си изпраща пари.
Виж целия пост
# 35
A вариант да е хакнат телефона? За такива суми никакво известяване, дори при дъното ДСК си е странно
Виж целия пост
# 36
A вариант да е хакнат телефона? За такива суми никакво известяване, дори при дъното ДСК си е странно

И за мен цялата ситуация е изключително странна и нелепа .. ей така за 10 дни изчезват 8000 лв. и никой не поема отговорност …
Виж целия пост
# 37
Не мога да си представя как е станал този номер. Нали при прехвърляне на пари от банкова сметка към Револют се изпраща sms с код, който трябва да се въведе в приложението, както и постоянният код. Т.е. 2 кода се въвеждат. И приложението се отваря с парола... Отделно, че се получават нотификации от банката.
Как така са теглени пари на няколко пъти, а ти не си усетила?
В банката ти трябва да има номера на Револют картата, към която са изпратени парите, не може да го нямат.
Помисли си също кой е имал достъп до телефона ти.
Виж целия пост
# 38
Не мога да си представя как е станал този номер. Нали при прехвърляне на пари от банкова сметка към Револют се изпраща sms с код, който трябва да се въведе в приложението, както и постоянният код. Т.е. 2 кода се въвеждат. И приложението се отваря с парола... Отделно, че се получават нотификации от банката.
Как така са теглени пари на няколко пъти, а ти не си усетила?
В банката ти трябва да има номера на Револют картата, към която са изпратени парите, не може да го нямат.
Помисли си също кой е имал достъп до телефона ти.

Разберете ме и мен, че нямам никаква представа какво се е случвало. Не съм получавала никакви кодове за потвърждение, влязох в сметката и видях че липсват 8000 лв. От банката ми казаха, че щом е към Револют не могат да направят и видят нищо.
Виж целия пост
# 39
При такава сума и то с няколко превода, а не с един, има 2 опции - или някъде си направила регистрация тип абонамент и не си се усетила, или някой има достъп до телефона ти и си точи пари от сметката ти. Евентуално някой е клонирал телефона ти, но предполагам и за това имаш парола и това означава, че е близък, който има достъп и до устройството, и до паролите ти.
Виж целия пост
# 40
Това, което ти се е случило, е много странно.
Току-що тръгнах да зареждам Револют с карта на ДСК, с която до сега не съм зареждала. За да заредя 25 лв., ми поиска статична и динамична парола. Как при теб са успели да източат хиляди?
Освен, както някой предположи, да ти е хакнат телефона?
Виж целия пост
# 41
И аз имам съмнения, че телефона й е хакнат.
Много е възможно близък човек да е замесен - има или е имал достъп до картата и телефона. Колко му е да я снима и да промени настройките на телефона.
И как не си е влизала в банкирането 10 дена? Защо не използва картата (казва, че стои вкъщи, т.е. без надзор, освен ако не живее сама)?
Много може да се гадае.
Все пак ми се струва, че основно вината е в ДСК. Но знае ли човек. Те ще направят справка, евентуално ще върнат парите.
Но със сигурност ще има "обеца на ухото".
Виж целия пост
# 42
От банката ми казаха, че щом е към Револют не могат да направят и видят нищо.

Е, как да не могат???
Гледам си съобщението от моята банка – пише, че са прехвърлени пари от (номера на моята карта, някои цифри са със звездички) към Револют (също е изписан номерът, някои цифри са маскирани със звездички), сумата, датата и часа, както и какви пари са ми останали в сметката. Значи, разполагат с номера, не може да не разполагат.
Че то така те могат да си мятат пари къде ли не и върви доказвай, че не са те окрали.
За коя банка става въпрос?
Виж целия пост
# 43
При такава сума и то с няколко превода, а не с един, има 2 опции - или някъде си направила регистрация тип абонамент и не си се усетила, или някой има достъп до телефона ти и си точи пари от сметката ти. Евентуално някой е клонирал телефона ти, но предполагам и за това имаш парола и това означава, че е близък, който има достъп и до устройството, и до паролите ти.

Това е почти невъзможно, нямам някой от обкръжението ми, в който да се усъмня за нещо подобно. Картата ми стои вкъщи, прибрана в шкафа. Не я нося дори с мен..
Виж целия пост
# 44
И банката може да види, и Револют може да проследи.
ДСК е банката й
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия