НОВО: Лоялна програма в BG-Mamma

  • 51 245
  • 658
# 240
Моля отговорете на следния ми въпрос:

Потребителите, които не участват в предизвикателства, какво ще получат от Лоялната програма чрез ЗВЕЗДИ?
Виж целия пост
# 241
Кога ще има предизвикателство? Ние как ще разберем
Виж целия пост
# 242
Вероятно си измислям, но според мен ще е след 22-ри, понеже някъде пишеше, че точките ще изтичат преди началото на следващото предизвикателство.
Виж целия пост
# 243
Моля отговорете на следния ми въпрос:

Потребителите, които не участват в предизвикателства, какво ще получат от Лоялната програма чрез ЗВЕЗДИ?

4.1. Като лоялен потребител ще имате възможността да трупате рейтинг звезди, спрямо които можете да сте част от различните нива на лоялност и да се възползвате от различни привилегии, предоставени от BG-Mamma. С натрупването на звезди, ще имате възможност да получавате привилегии, свързани с допълнителни дигитални предложения на Платформата (например виртуални баджове, показващи ранга на лоялност на потребителя, а впоследствие - използване на специални аватари; отключване на допълнителни функционалности на Платформата като избор на фон, използване на цвят за потребителското име и/или други подобни, подробно посочени на Платформата). Като лоялен потребител ще имате достъп до дигиталните привилегии, съответстващи на Вашето рейтинг ниво на лоялност. Информацията за натрупаните от Вас звезди и съответното Ви рейтинг ниво на лоялност е достъпна във Вашия профил на Платформата, в секция “Профил - Лоялна програма”.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1710497
Виж целия пост
# 244
И аз със едно предположение - Може би, след 22.12, ще се "покажат" новите точки? 🤔
Виж целия пост
# 245
Здравейте! Знаете ли защо не ми позволява да използвам кода от Боди шоп? Не откривам допълнителни условия за пазаруване?
Виж целия пост
# 246
При мен рейтингът се оправи.
Виж целия пост
# 247
Здравейте! Знаете ли защо не ми позволява да използвам кода от Боди шоп? Не откривам допълнителни условия за пазаруване?

На кода не пише ли условията?
Виж целия пост
# 248
Здравейте! Знаете ли защо не ми позволява да използвам кода от Боди шоп? Не откривам допълнителни условия за пазаруване?

На кода не пише ли условията?

Не, никъде няма условия за каквото и да е.
Виж целия пост
# 249
Не, никъде няма условия за каквото и да е.
Като се цъкне върху ваучера, излизат условията. Трябва да се скролне надолу.
Виж целия пост
# 250
Не, никъде няма условия за каквото и да е.
Тук са условията на ваучера. Единственото, което ми хрумва е, че може да не го копираш правилно, понеже и други така правеха и се оплакаха, че не им го зачита.
Виж целия пост
# 251
Как да няма написани условията??
Естествено че има под всеки код!
Ето за боди шоп...ЧЕТЕТЕ бе, хора. Четете..
Виж целия пост
# 252
Има ги условията на български
Виж целия пост
# 253
Kissing Face Благодаря, момичета! Приемам забележката, че не съм прочела 😊 Нямам представа защо, но... Направих поръчката и благодаря още веднъж на всички, които се включиха!
Виж целия пост
# 254
Забелязах, че тук вече не съм на ниво "Стартово", а "Сребро" (както си беше, преди да стане "Стартово"). Направих поръчка в Озон, където ми изписваше, че съм на ниво Бронз. Искам да попитам дали двете неща са свързани помежду си или в Озон се отнася за нещо друго този Бронз?🙂
Искам да благодаря и аз на екипа на форума за жеста!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия