НОВО: Лоялна програма в BG-Mamma

  • 51 245
  • 658
# 255
Забелязах, че тук вече не съм на ниво "Стартово", а "Сребро" (както си беше, преди да стане "Стартово"). Направих поръчка в Озон, където ми изписваше, че съм на ниво Бронз. Искам да попитам дали двете неща са свързани помежду си или в Озон се отнася за нещо друго този Бронз?🙂
Искам да благодаря и аз на екипа на форума за жеста!
Няма общо. Рангът в Озон си е отделен.
Виж целия пост
# 256
Забелязах, че тук вече не съм на ниво "Стартово", а "Сребро" (както си беше, преди да стане "Стартово"). Направих поръчка в Озон, където ми изписваше, че съм на ниво Бронз. Искам да попитам дали двете неща са свързани помежду си или в Озон се отнася за нещо друго този Бронз?🙂
Искам да благодаря и аз на екипа на форума за жеста!
Не са свързани, има си рангове и в Озон.
Виж целия пост
# 257
Благодаря ви!🙂 Изобщо не бях обърнала внимание, че в Озон има рангове.
Виж целия пост
# 258
Благодаря ви!🙂 Изобщо не бях обърнала внимание, че в Озон има рангове.

Има и в зависимост от тях има % отстъпка за определени категории стоки.
Виж целия пост
# 259
Вероятно тъп въпрос - как да върна точките от вече закупени ваучери /неизползвани/, обратно в БГ мама?
И възможно ли е това?
Виж целия пост
# 260
Скрит текст:
Последно дължи ли се данък за тия неща?

Положението е: всеки сам си прецеНя.

Това не е отговор.
За Вас може да не е отговор, но е истина. Плащате данък, за точно този подарък, ако сте добросъвестен гражданин и искате да го платите. Друг е въпроса дали ще успеете колкото и да искате.
Вероятно тъп въпрос - как да върна точките от вече закупени ваучери /неизползвани/, обратно в БГ мама?
И възможно ли е това?
Възможно е, но защо Ви е да ги връщате?! На 22-ри ще се занулят. Дръжте си ги в InsentivAL.
Защото искам да купя нещо друго, от друг сайт.
Не знаех, че може с два ваучера от един сайт да се пазарува, но като изчетох темата видях потребители, които са го направили. Тоест, питам дали мога да ги върна обратно в БГ мама, и пак да закупя ваучери с тях?
Виж целия пост
# 261

От БГ мама можеше да кажат, че Al на случаен принцип е избрал определен брой потребители ( дори на практика да не е така), но нямаше да има засегнати и толкова обидени.

tina-latina, може да се каже, че изборът на наградени потребители до голяма степен е случаен.
AI не е оценявал конкретни пишещи / общуващи хора.
AI алгоритъмът е оценявал само и единствено огромен обем от постове за ограничен период от време.
След техния анализ, AI е посочил постовете на кои потребителски ID са най-високо оценени.
Алгоритъмът няма функцията да разглежда точно кой потребител стои зад конкретно ID.

Написаното по-горе означава, че AI алгоритъмът е класирал като полезни и хиляди други постове, но не е възможно и реалистично да наградим всеки един автор.

Целта на лоялната програма е занапред всеки да бъде оценен за своя принос.
Необходимо е малко време и търпение, за да се убедите в това. Flowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 262
Скрит текст:
Последно дължи ли се данък за тия неща?

Положението е: всеки сам си прецеНя.

Това не е отговор.
За Вас може да не е отговор, но е истина. Плащате данък, за точно този подарък, ако сте добросъвестен гражданин и искате да го платите. Друг е въпроса дали ще успеете колкото и да искате.
Вероятно тъп въпрос - как да върна точките от вече закупени ваучери /неизползвани/, обратно в БГ мама?
И възможно ли е това?
Възможно е, но защо Ви е да ги връщате?! На 22-ри ще се занулят. Дръжте си ги в InsentivAL.
Защото искам да купя нещо друго, от друг сайт.
Не знаех, че може с два ваучера от един сайт да се пазарува, но като изчетох темата видях потребители, които са го направили. Тоест, питам дали мога да ги върна обратно в БГ мама, и пак да закупя ваучери с тях?
Осребрени ваучери няма как да обърнете отново в точки доколкото ми е известно без значение дали ще ги върнете в Мама или Инсентив. За да приложите 2 ваучера, то те трябва да са за един магазин. Не мога да Ви схвана врътката, но преди да купувате ваучери четете условията на съответния търговец.
Виж целия пост
# 263
Да, това ми е питането.
Не, че е толкова належащо, но ако има/ше/ възможност....вероятно ще пиша на съпорта да питам и тях.
Благодаря!
Виж целия пост
# 264
Забелязах, че тук вече не съм на ниво "Стартово", а "Сребро" (както си беше, преди да стане "Стартово"). Направих поръчка в Озон, където ми изписваше, че съм на ниво Бронз. Искам да попитам дали двете неща са свързани помежду си или в Озон се отнася за нещо друго този Бронз?🙂
Искам да благодаря и аз на екипа на форума за жеста!
Нивата в Озон нямат нищо общо с нивата във форума. Те се изчисляват според това колко пари са похарчени в Озон.
Виж целия пост
# 265
За да приложите 2 ваучера, то те трябва да са за един магазин. Не мога да Ви схвана врътката, но преди да купувате ваучери четете условията на съответния търговец.
Възможно е да се използват 2 ваучера в един магазин и една поръчка.
Виж целия пост
# 266
За да приложите 2 ваучера, то те трябва да са за един магазин. Не мога да Ви схвана врътката, но преди да купувате ваучери четете условията на съответния търговец.
Възможно е да се използват 2 ваучера в един магазин и една поръчка.
Аз нещо друго ли написах?
От друга страна някои магазини не работят с ваучери, а с портфейли, та пралоблема е ник'ъв.
Четете и мислете какво купувате. Не бързайте! Дори влезте в сайта на търговеца и го прочетете и там. Лесно е.
Виж целия пост
# 267
За да приложите 2 ваучера, то те трябва да са за един магазин. Не мога да Ви схвана врътката, но преди да купувате ваучери четете условията на съответния търговец.
Възможно е да се използват 2 ваучера в един магазин и една поръчка.
да, пробвано във ФД.
Виж целия пост
# 268
За да приложите 2 ваучера, то те трябва да са за един магазин. Не мога да Ви схвана врътката, но преди да купувате ваучери четете условията на съответния търговец.
Възможно е да се използват 2 ваучера в един магазин и една поръчка.
да, пробвано във ФД.

Не се обобщава!
В ссс само 1 ваучер пише че се ползва в една поръчка.
Виж целия пост
# 269
Искам да попитам - има ли връзка използването на програми, блокиращи рекламите на форума, с неполучаването на точки досега, а също и занапред от предизвикателствата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия